Zakup i montaż dwóch platform schodowych prostych do budynku Wydziału Sztuki „Pentagon”
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334240
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334240/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 15:22
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-921fb6da-5973-488a-90e8-f561275cb3e4
- Identyfikator
- 7960106439
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334240 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zakup i montaż dwóch platform schodowych prostych do budynku Wydziału Sztuki „Pentagon”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-921fb6da-5973-488a-90e8-f561275cb3e41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż dwóch platform schodowych prostych do budynku Wydziału Sztuki „Pentagon”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-921fb6da-5973-488a-90e8-f561275cb3e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334240
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054883/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Zakup i montaż dwóch platform schodowych prostych do budynku Wydziału Sztuki „Pentagon”. Wymiana dźwigu windowego w budynku „Olimp” WFP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pt.: „URad. coraz bardziej dostępny”, nr projektu: FERS.03.01-IP.08-0179/24 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239698
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP-26-13b/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 98300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż dwóch platform schodowych prostych do budynku Wydziału Sztuki „Pentagon” przy ulicy Malczewskiego 22.
2) Roboty będą realizowane na terenie czynnego obiektu.
3) Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje m.in:
• Dostawę platform o parametrach technicznych spełniających wymagania dyrektywy UE 2006/42/WE (Dyrektywa Maszynowa), normy PN-EN 81-40: 2008 (dźwigi schodowe oraz podesty ruchome pochyłe dla osób z ograniczoną zdolnością poruszania się)
• Montaż platform:
- doprowadzenie zasiania elektrycznego do urządzenia z montażem i podłączeniem w rozdzielni dedykowanego zabezpieczenia,
- ewentualne prace budowlano – wykończeniowe przed i po montażu,
- montaż urządzenia przez wykwalifikowaną kadrę,
- opracowanie dokumentacji techniczno – rejestracyjnej dla potrzeb UDT.
- uzyskanie na rzecz Zamawiającego, w oparciu o pełnomocnictwo udzielone przez Zamawiającego, decyzji właściwego miejscowo Urzędu Dozoru Technicznego zezwalającej na eksploatację platform przyschodowych, (koszty badań ponosi Wykonawca),
- udzielenie gwarancji na warunkach określonych w umowie,
- w ramach wynagrodzenia za przedmiot zamówienia: przeprowadzanie przeglądów gwarancyjnych, świadczenie serwisu gwarancyjnego i konserwacji, zgodnie z wymaganiami producenta platform oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zapewniając niezbędny sprzęt, urządzenia gwarantujące prawidłowe funkcjonowanie platform, materiały eksploatacyjne,
-przeprowadzenie szkolenia pracowników użytkownika w zakresie prawidłowej obsługi, eksploatacji i konserwacji urządzeń objętego przedmiotem zamówienia oraz postępowania w przypadku awarii.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik Nr 5 do SWZ.
5) Szczegółowe wymagania przedmiotowe dotyczące opisu zakresu zamówienia i jego realizacji zawarte zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-921fb6da-5973-488a-90e8-f561275cb3e4
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89519,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143910,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89519,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lifts4U Konrad Mrówka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9491263741
7.3.3) Ulica: Częstochowska 34c
7.3.4) Miejscowość: Wręczyca Wielka
7.3.5) Kod pocztowy: 42-130
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89519,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |