Modernizacja oświetlenia sceny w Audytorium - Projekt wykonawczy mechaniki sceny wraz z niezbędną infrastrukturą w sali audytorium, znajdującej się w budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334377
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334377/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 16:24
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6737bb58-da6c-4d30-a646-b2b700f85fbc
Identyfikator
5252347728
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenieSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnySprzęt dźwiękowyCzęści sprzętu dźwiękowego i wideoAkcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideoUrządzenia głośnikoweMikrofony i zestawy głośnikoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczneInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachUsługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideoInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie infrastruktury okablowaniaUrządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneUrządzenia elektromechaniczne

Wykonawcy

1 przyznane

'IMAGE RECORDING SOLUTIONS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
774 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334377 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia sceny w Audytorium - Projekt wykonawczy mechaniki sceny wraz z niezbędną infrastrukturą w sali audytorium, znajdującej się w budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140313762

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Anielewicza 6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-157

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@polin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://polin.pl/pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://polin.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia sceny w Audytorium - Projekt wykonawczy mechaniki sceny wraz z niezbędną infrastrukturą w sali audytorium, znajdującej się w budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6737bb58-da6c-4d30-a646-b2b700f85fbc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334377

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00613719/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja oświetlenia sceny w Audytorium

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane z projektu „Zwiększenie dostępu do oferty kulturalno-edukacyjnej Muzeum POLIN dzięki nowej galerii wystawy stałej oraz rozwojowi istniejącej infrastruktury” w ramach Działania 7.1 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226765

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPr.271.27.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 755000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Modernizacja oświetlenia sceny w Audytorium - Projekt wykonawczy mechaniki sceny wraz z niezbędną infrastrukturą w sali audytorium, znajdującej się w budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN”.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i kalibracja systemu mechaniki sceny wraz z niezbędną infrastrukturą w Sali Audytorium w budynku Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Zamówienie zostanie zrealizowane na podstawie projektu wykonawczego mechaniki sceny wraz z niezbędną infrastrukturą, stanowiącego załącznik nr 1 do OPZ– Projekt wykonawczy – Technologia sceny z załącznikami oraz załącznika nr 4 do OPZ – Mechanika sceny audytorium wraz z załącznikami.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Dostawę i montaż wszystkich urządzeń przewidzianych w projekcie i opisanych w OPZ
2. Zapewnienie wymaganej siły roboczej, sprzętu i materiałów,
3. Wykonanie tras kablowych,
4. Wykonanie przyłączy 230V i 400V
5. Wykonanie przyłączy sygnałowych,
6. Programowanie urządzeń cyfrowych,
7. Uruchomienie systemu,
8. Pomiary końcowe i kalibrację systemu,
9. Szkolenie w zakresie użytkowania systemu,
10. Opracowanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej,
11. Dostarczenie odpowiednich kart katalogowych, atestów higienicznych, deklaracji właściwości użytkowych i innych dokumentów prawnie wymaganych zgodnie z wytycznymi określonymi w załączniku nr 1 do OPZ – Projekt wykonawczy – Technologia sceny z załącznikami oraz na podstawie załącznika nr 2 do OPZ – Przedmiar robót, załącznika nr 3 do OPZ specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, załącznika nr 4 do OPZ – Mechanika sceny audytorium wraz z załącznikami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale III Specyfikacji Warunków Zamowienia (SWZ) oraz w dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy

32350000-1 - Części sprzętu dźwiękowego i wideo

32351000-8 - Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo

32342000-2 - Urządzenia głośnikowe

32342300-5 - Mikrofony i zestawy głośnikowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

31720000-9 - Urządzenia elektromechaniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1260750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 774900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Image Recording Solutions Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 5261025668

7.3.3) Ulica: ul. Arkuszowa 190

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-934

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

TBM TECH Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-389), Aleja Bohaterów Września, następujące części zamówienia będą powierzone podwykonawcy:
roboty budowlane i instalacyjne wymagające doświadczenia oraz potencjału technicznego i osobowego określonego w Rozdziale VII pkt. 1.4 SWZ, tj. montaż podkonstrukcji stalowych, wciągarek łańcuchowych, mostów oświetleniowych i sztankietów nagłośnieniowych, wykonanie
tras kablowych i przyłączy elektrycznych 230V/400V oraz sygnałowych, instalację i programowanie systemu sterowania napędami (PLC SAFETY) wraz z pulpitami sterującymi, pomiary końcowe, a także pełnienie funkcji Kierownika Budowy (uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń)
oraz Kierownika Robót Elektrycznych (uprawnienia instalacyjne w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń), oboje z aktualnymi zaświadczeniami o przynależności do PIIB

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 774900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 63 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane