Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno – rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Piaski
GMINA PIASKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334447
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 18:23
- Lokalizacja
- Piaski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcecd5ea-e552-471d-bfe7-8127bbf3cfd5
- Identyfikator
- 6961750389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334447 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno – rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Piaski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIASKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 6 Stycznia 1
1.5.2.) Miejscowość: Piaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-820
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 655719030
1.5.8.) Numer faksu: 655719049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@piaski-wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.piaski-wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_piaski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno – rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Piaski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcecd5ea-e552-471d-bfe7-8127bbf3cfd5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044546/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno - rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Piaski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest objęte dofinansowaniem w ramach Programu Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet: Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski, Działanie 08.01. Wspieranie rozwoju programowego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265449
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GLS.271.06.2026.IZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 269512,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa miejsca obsługi użytkowników tras i ścieżek turystyczno – rekreacyjnych w korytarzu EUROVELO R9 na terenie gminy Piaski.
Zakres prac obejmuje:
- Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, zaplecze i zabezpieczenie terenu budowy
- Nawierzchnia między modułami z desek kompozytowych
- Monitoring wizyjny
- Zieleń – zakup, nasadzenia, pielęgnacja
- Montaż modułu – miejsca odpoczynku
- Montaż parkingu rowerowego
- Montaż toalety
- Montaż pojemnika do segregacji odpadów
- Montaż ławeczki solarnej
Do obowiązków Wykonawcy, które nie zostały ujęte w dokumentacji bądź kosztorysie należą:
- Uzyskanie wszelkich uzgodnień i zezwoleń wymaganych do realizacji niniejszego obiektu;
- Poinformowanie wszystkich gestorów sieci o realizacji zadania przed rozpoczęciem robót;
- Obsługa geodezyjna oraz sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
- Prowadzenie na własny koszt pomiarów i badań materiałów;
- Koszty zabezpieczenia i rozliczenia mediów;
- Koszty nadzoru nad infrastrukturą techniczną.
Uwaga: Podczas realizacji projektu wykonawca zastosuje najlepsze dostępne technologie w zakresie oddziaływania na środowisko, poziomu emisji zanieczyszczeń (do atmosfery, wód, ziemi), hałasu i pól elektromagnetycznych, zużycia wody, energii elektrycznej, energii cieplnej i paliwa (benzyna, ropa, gaz). W ramach realizacji inwestycji wyznaczone zostanie miejsce składowania wszystkich odpadów nadających się do przetworzenia. Zabezpieczenie drzew – podczas realizacji robót budowlanych istniejące drzewa i krzewy, które mają być zachowane, będą odpowiednio zabezpieczone przez wykonawcę przed uszkodzeniem podczas robót. Po zakończeniu prac budowlanych teren zostanie dokładnie oczyszczony z materiałów budowlanych, zabezpieczenia roślin usunięte. Wszystkie roboty w ramach inwestycji będą wykonane zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, spełniać normy oraz wymogi w zakresie przepisów prawa, odpowiadać wytycznym zagospodarowania terenu i doboru materiałów i urządzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
34928210-3 - Wiaty drewniane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307832,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307832,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany JAN-BUD Janusz Piskorski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6990007262
7.3.4) Miejscowość: Zalesie Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 63-740
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307832,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |