Remont placu zabaw w Białej Nyskiej

Gmina Nysa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334574
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 07:47
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27390297-217e-4795-bbdf-6182b44308f2
Identyfikator
7532414579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie kształtowania placów zabawNaprawa terenów rekreacyjnychWymiana nawierzchniWyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieciUsługi w zakresie trawnikówWyposażenie placów zabawUsługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN WDOWIKOWSKIReńska Wieś, PL · lot 0
426 877,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334574 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont placu zabaw w Białej Nyskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nysa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kolejowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.krzywon@www.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nysa.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320858

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont placu zabaw w Białej Nyskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27390297-217e-4795-bbdf-6182b44308f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005023/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remont placu zabaw w Białej Nyskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusz Solidarności Unii Europejskiej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.28.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy podstawowych robót (charakterystyczne dane) to m.in.:
Na zakres robót budowlanych składają się:
- organizacja i zabezpieczenie placu budowy,
- roboty przygotowawcze,
- czyszczenie, piaskowanie i malowanie urządzeń,
- dezynfekcja urządzeń,
- doprowadzenie urządzeń do stanu pierwotnego,
- wykonanie robót ziemnych związanych z zagospodarowaniem terenu,
- wymiana, naprawa nawierzchni bezpiecznych i utwardzonych oraz trawiastych,
- utylizacja odpadów.

Szczegółowy zakres robót ujęty jest w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej i przedmiarze robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45236290-9 - Naprawa terenów rekreacyjnych

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426877,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 426877,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 426877,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROBRUK Marcin Wdowikowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7532225973

7.3.3) Ulica: Reńska Wieś 24

7.3.4) Miejscowość: Pakosławice

7.3.5) Kod pocztowy: 48-314

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 426877,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane