Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334596
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334596/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-10 07:56
- Lokalizacja
- Sierpc, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dfe05c24-ad96-4e90-8f2c-96d610b3fa79
- Identyfikator
- 7761132523
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334596 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097844
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Studzieniec 30
1.5.2.) Miejscowość: Sierpc
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.goszczycki@estudzieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zszstudzieniec.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zsckrstudzieniec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfe05c24-ad96-4e90-8f2c-96d610b3fa79
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334596
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016101/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa pieczywa na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.3 Dostawa nabiału na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.4 Dostawa warzyw i owoców, warzyw suchych, kiszonek na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.5 Dostawa mrożonek i ryb mrożonych na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.6 Dostawa mięsa wieprzowego na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.7 Dostawa mięsa drobiowego na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.8 Dostawa wędlin wieprzowych i drobiowych na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.9 Dostawa artykułów ogólnospożywczych na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.10 Dostawa wyrobów garmażeryjnych na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
1.2.11 Dostawa jaj na potrzeby stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00157381
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR.071/4/10/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa pieczywa2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 7000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa nabiału2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa warzyw i owoców, warzyw suchych, kiszonek2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.5.) Wartość części: 22000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa mrożonek i ryb mrożonych2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15221000-3 - Ryby mrożone
15896000-5 - Produkty głęboko mrożone
4.5.5.) Wartość części: 7500,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa mięsa wieprzowego2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 18500,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa mięsa drobiowego2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 13500,00 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa wędlin wieprzowych i drobiowych2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 22500,00 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa artykułów ogólnospożywczych2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.5.) Wartość części: 23000,00 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa wyrobów garmażeryjnych2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 1500,00 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa jaj2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03142500-3 - Jaja
4.5.5.) Wartość części: 1500,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27096,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27096,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27096,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7220002329
7.3.3) Ulica: ul. Ludowa 122
7.3.4) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
7.3.5) Kod pocztowy: 18-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27096,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-26Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
Część 10
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |