Budowa budynku służącego celom kulturalnym i społecznym w Rzeplinie

GMINA SKAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334605
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334605/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 07:58
Lokalizacja
Skała, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ea91e23-2e00-45f6-b0df-86f549f25b9b
Identyfikator
6771024094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

ANTONI ROSEKRączna, PL · lot 0
1 239 378,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334605 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku służącego celom kulturalnym i społecznym w Rzeplinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 29

1.5.2.) Miejscowość: Skała

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98

1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ea91e23-2e00-45f6-b0df-86f549f25b9b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku służącego celom kulturalnym i społecznym w Rzeplinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ea91e23-2e00-45f6-b0df-86f549f25b9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334605

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037555/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa budynku służącego celom kulturalnym i społecznym w Rzeplinie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Priorytetu 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie 7.2 ZIT – Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach miejskich, Typ projektu z SzOP: A. Infrastruktura kultury, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204085

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.I.9.2026.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Przedmiot zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pod nazwą Budowa budynku służącego celom kulturalnym i społecznym w Rzeplinie.
finansowany w ramach Priorytetu 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie 7.2 ZIT – Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach miejskich,
Typ projektu z SzOP: A. Infrastruktura kultury, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.
3.1.1. Wykonawca kalkulując cenę oferty uwzględni harmonogram płatności według któ-rego Zamawiający wypłaci w roku 2026 (w ramach wykonanych i odebranych pro-tokołami częściowymi prac) nie więcej niż 861 931,28 złotych brutto. Zakres dla tego etapu powinien obejmować dostawy i prace możliwe do protokolarnego odbio-ru częściowego w terminie do 10.12.2026 roku.
3.1.2. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia:
Budynek świetlicy w Rzeplinie gm. Skała zaprojektowano w postaci systemowych modu-łowych kontenerów posadowionych na przygotowanych fundamentach i uzupełnionych o drewnianą konstrukcję ganku oraz dachu z kratownic drewnianych.
• Kubatura brutto budynku: 677,39 m3
• Powierzchnia zabudowy budynku: 136,62 m2
• Liczba kondygnacji 1 naziemna: parter,
• Gabaryty budynku: 15,54 m x 8,84 m, wysokość 6,60 m
• Powierzchnia netto budynku 80,12 m2 (pow. użytkowa 67,33 m2; powierzchnia usługowa 5,64 m2, powierzchnia ruchu 7,20 m2).
Fundamenty zaprojektowano w postaci żelbetowych ław i stóp fundamentowych o gru-bości 30cm, wykonanych z betonu C20/25 o wymiarach zgodnych z rysunkami zestaw-czymi.
Ściany kondygnacji podziemnej murowane z zalewowych pustaków szalunkowych o grubości muru 20cm lub betonowe. Zbrojenie ścian fundamentowych poziome w ostatniej warstwie spoiny oraz pionowe w każdej komorze. Bloczki szalunkowe zale-wane betonem C20/25. Izolacje przeciw wodne elementów podziemnych budynku nale-ży wykonać zgodnie z projektem branży architektonicznej.
Część nadziemna budynku zostanie wykonana z systemowych modułowych kontenerów ustawionych na przygotowanych fundamentach. Zadaszenie budynku w postaci drew-nianych kratownic dachowych. Drewniane elementy dachu wykonane z drewna C24. Murłaty wykonane z RK 140x140x5 oparte markach stalowych mocowanych do kon-strukcji kontenerów.
Do budynku świetlicy będzie prowadzić droga dojazdowa z kostki betonowej UNIECO 80 mm. Przed budynkiem usytuowano plac z miejscami postojowymi z kostki UNIECO 80 mm oraz chodnik z kostki betonowej o grub. 60 mm. Droga dojazdowa, plac z parkingami będzie obstawiony krawężnikami betonowymi na ławach betonowych a chodnik obrze-żem betonowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1203046,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1720308,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1239378,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Antoni Rosek Firma Rem-Bud „PROGRES”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441739101

7.3.3) Ulica: Rączna 42

7.3.4) Miejscowość: Rączna

7.3.5) Kod pocztowy: 32-060

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1239378,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane