Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli w 2026/27 roku

Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334661
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-10 08:10
Lokalizacja
Stalowa Wola, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01374874-f0ab-431b-b8f6-d3b94ea8626d
Identyfikator
8652572459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt i artykuły biurowePapier kserograficznyWyroby biurowe

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SPÓŁKA JAWNAStalowa Wola, PL · lot 0
63 566,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334661 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli w 2026/27 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A

1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl; zp@stalowawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-01374874-f0ab-431b-b8f6-d3b94ea8626d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli w 2026/27 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01374874-f0ab-431b-b8f6-d3b94ea8626d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045769/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa materiałów biurowych i plastycznych na potrzeby jednostek podległychGminie Stalowa Wola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193063

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-III.261.96.2026.DRT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 483983,75 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 62384,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli od chwili podpisania umowy na 12 miesięcy według formularza cenowego /przedmiar zamówienia na 2026/27 rok, stanowiącego załącznik do niniejszej specyfikacji – Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy.
2. Materiały muszą być oryginalnie zabezpieczone przez producenta w sposób gwarantujący, iż produkt nie był użyty od momentu wyprodukowania. Muszą one posiadać naniesiony na opakowaniu opis jednoznacznie identyfikujący produkt, znak firmowy producenta, kod produktu.
3. Sukcesywne dostawy materiałów biurowych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli następować będą w ciągu max. 4 dni roboczych (kryterium oceny ofert) od dnia zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego za pośrednictwem telefonu lub maila zgodnie z deklaracją Wykonawcy w Formularzu ofertowym.
4. Po zgłoszeniu dokonanym przez Zamawiającego Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć zamawiane materiały biurowe w ciągu maksymalnie 4 dni roboczych (kryterium oceny ofert - Termin dostawy jednostkowego zamówienia zgodnie
z deklaracją Wykonawcy zawartą w Formularzu Ofertowym), liczone od momentu złożenia zamówienia tj. zgłoszenia zapotrzebowania.
5. Dostawa każdego zgłoszonego zamówienia winna zostać zrealizowana jednorazowo.
6. Dostarczone materiały muszą być wysokiej jakości o wysokich walorach użytkowych oraz spełniać wymogi zawarte w przedmiarze zamówienia na 2026/27 rok – Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy.
7. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w niniejszej SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i w sposób zapewniający ich wysoką jakość.
8. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować dostawę na własny koszt oraz dostarczyć przedmiot zamówienia na miejsce wskazane przez Zamawiającego.
9. Miejscem dostaw są pomieszczenia piwniczne w Urzędzie Miasta Stalowej Woli, ul. Wolności 7, ul. Wolności 9, ul. Skoczyńskiego 12, ul. Kwiatkowskiego 1.
10. Wykonawca udzieli Zamawiającemu na dostarczony przedmiot zamówienia 12 miesięcznej gwarancji, licząc od dnia dostawy.
11. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, będą następowały po każdym zrealizowanym prawidłowo zleceniu, według cen jednostkowych przedstawionych w ofercie, na podstawie faktycznie zrealizowanych dostaw.
12. Należność przekazywana będzie przelewem na konto bankowe Wykonawcy wskazane w treści faktury VAT, w terminie 30 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury VAT.
13. Jeżeli w okresie trwania umowy Zamawiający zrealizuje mniejszą ilość zamówienia, niż określono w przedmiarze zamówienia na 2026/27 rok, Wykonawcy nie będą przysługiwały z tego tytułu żadne roszczenia względem Zamawiającego. Niewykonanie umowy w takim przypadku nie będzie traktowane jako odstąpienie Zamawiającego od umowy.
14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy oraz Załącznik nr 6 – Wzór umowy.
15. Centralny Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych
z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
16. Centralny Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób przez Wykonawca stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp.
17. Nazwy i kod robót wiodących wg CPV:
Główny przedmiot:
30190000-7 Różny sprzęt i artykuły biurowe
Dodatkowe kody CPV:
30197644-2 Papier kserograficzny
30192000-1 Wyroby biurowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30197644-2 - Papier kserograficzny

30192000-1 - Wyroby biurowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63566,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68445,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63566,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180081444

7.3.3) Ulica: UL. HANDLOWA 4B

7.3.4) Miejscowość: STALOWA WOLA

7.3.5) Kod pocztowy: 37-450

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63566,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy