Budowa ul. Warzelniczej na odcinku od ul. Hemara do posesji nr 18B
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00520683
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00520683/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-27 14:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b489a309-039c-4bbf-8fb7-c3ef59d5c1dd
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520683 z dnia 2024-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ul. Warzelniczej na odcinku od ul. Hemara do posesji nr 18B
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Modlińska197
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-122
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialoleka.zp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ul. Warzelniczej na odcinku od ul. Hemara do posesji nr 18B2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b489a309-039c-4bbf-8fb7-c3ef59d5c1dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520683
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025232/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ul. Warzelniczej na odcinku od ul. Hemara do posesji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459102
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-II-WZP.271.46.2024.AMO/TP1-Rb
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji drogowej pn. „Budowa ul. Warzelniczej na odcinku od ul. Hemara do posesji nr 18B” w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.
Zakres robót obejmuje wykonanie nw. robót budowlanych na odcinku 220,0 m w kierunku wschodnim od ul. Majewskiej /oznaczonym na projekcie zagospodarowania terenu brązową, przerywaną linią
z informacją „Zakres realizowany przez Urząd Dzielnicy Białołęka”/:
1) roboty drogowe: budowę jezdni bitumicznej o zmiennej szerokości od 5,5 m do 6,0 m,
2) budowę chodnika po południowej stronie projektowanej drogi wraz ze zjazdami,
3) budowę odwodnienia poprzez wykonanie drenażu francuskiego,
4) budowę oświetlenia,
5) wycięcie kolidujących drzew,
6) wykonanie nasadzeń kompensacyjnych,
7) wdrożenie projektu stałej organizacji ruchu,
8) opracowanie dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej i elektronicznej.
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ - Dokumentacja Techniczna (dokumentacja udostępniona w wersji elektronicznej w trakcie postępowania, zdeponowana na płytach CD/DVD u Zamawiającego; dokumentacja w wersji papierowej w 1 egzemplarzu zostanie przekazana wyłonionemu wykonawcy zamówienia). W skład dokumentacji wchodzą:
I. Projekty budowlane
1) Projekt zagospodarowania terenu,
2) Projekt architektoniczno-budowlany drogowy,
3) Projekt Architektoniczno-budowlany budowa/przebudowa oświetlenia,
4) Projekt Techniczny gospodarki zielenią,
5) Opinie i uzgodnienia,
6) Projekt stałej organizacji ruchu.
II Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
III. Przedmiar robót
1) branża drogowa,
2) branża elektryczna.
Ponadto zakres zamówienia został określony w wymogach zawartych w decyzjach, uzgodnieniach, warunkach technicznych (załączonych do dokumentacji technicznej) oraz w niniejszej SWZ i we wzorze umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1057800 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1413270 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1057800 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK Sp. z o.o. sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527420
7.3.3) Ulica: Sarabandy 42
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-868
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1057800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |