Wykonywanie usług polegających na obsłudze technicznej urządzeń dźwigowych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim.
AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334841
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334841/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-10 08:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63dba9ca-0666-4e5e-a8be-b5ac72709134
- Identyfikator
- 5262675121
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334841 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usług polegających na obsłudze technicznej urządzeń dźwigowych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015296322
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zielone Zacisze 11B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-294
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 379 45 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@amwkwatera.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amwkwatera.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie usług polegających na obsłudze technicznej urządzeń dźwigowych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63dba9ca-0666-4e5e-a8be-b5ac72709134
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334841
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W dniu 28.05.2026 r. nastąpiło otwarcie ofert do postępowania na: „Wykonywanie usług polegających na obsłudze technicznej urządzeń dźwigowych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim”; Nr sprawy: 052.2026, które było prowadzone w trybie podstawowym wariant I. W wyznaczonym terminie na składanie ofert, tj. do dnia 28.05.2026 r. do godz. 10;15 nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta w związku z czym postępowanie w dniu 29.05.2026 r. zostało unieważnione przez Zamawiającego na podstawie art. 255 pkt 1ww. ustawy, tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”. W związku z faktem, iż nie zmieniono pierwotnych warunków zamówienia ani nie zmodyfikowano pierwotnego przedmiotu zamówienia, zasadnym jest przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ww. ustawy. Tym samym spełnione zostały przesłanki art. 305 pkt 2 ww. ustawy.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-13a73c48-f363-4f5a-86c8-36adebb7bbfc
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 089.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 26823,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonywanie usług polegających na obsłudze technicznej urządzeń dźwigowych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca zaproszony do udziału w negocjacjach nie przystąpił do negocjacji w wyznaczonym w Zaproszeniu terminie, tym samym nie doszło do negocjacji i w konsekwencji do zawarcia umowy.Tym samym zastosowanie znajduje art. 255 pkt 8 ww. ustawy, tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |