Wykonanie hydrogeologicznego otworu eksploatacyjnego – studni nr St. 12, ujmującej czwartorzędowy poziom wodonośny, na potrzeby miejskiego ujęcia wód podziemnych w Ostrowi Mazowieckiej.
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334861
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334861/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 08:52
- Lokalizacja
- Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c81657f-d94f-4cf0-8091-764e90860b64
- Identyfikator
- 7591475720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334861 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie hydrogeologicznego otworu eksploatacyjnego – studni nr St. 12, ujmującej czwartorzędowy poziom wodonośny, na potrzeby miejskiego ujęcia wód podziemnych w Ostrowi Mazowieckiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550733679
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Prusa 66
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 645-73-01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gkostrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gkostrow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie hydrogeologicznego otworu eksploatacyjnego – studni nr St. 12, ujmującej czwartorzędowy poziom wodonośny, na potrzeby miejskiego ujęcia wód podziemnych w Ostrowi Mazowieckiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c81657f-d94f-4cf0-8091-764e90860b64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334861
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236983
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIN.260.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 514000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy wykonania otworu eksploatacyjnego studni nr St.12, na terenie miejskiego ujęcia wód podziemnych w Ostrowi Mazowieckiej. Szczegółowy zakres koniecznych prac przedstawiono w Projekcie robót geologicznych na wykonanie hydrogeologicznych otworów eksploatacyjnych o oznaczeniach St.12 i St.13 ujmujących czwartorzędowy poziom wodonośny na potrzeby miejskiego ujęcia wód podziemnych w Ostrowi Mazowieckiej, zatwierdzonego decyzją nr 291/25/PE.J Marszałka Województwa Mazowieckiego z dnia 25 listopada 2025 r.
Projektowana studnia St.12 oraz zostanie odwiercona na terenie działki ewidencyjnej nr 940 obręb Ostrów Mazowiecka, zlokalizowanej przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej.
ZAKRES ROBÓT OBEJMUJE:
1) zabezpieczenie rejonu prowadzonych prac.
2) Wykonanie otworu eksploatacyjnego studni nr St.12: prace wiertnicze, badania geofizyczne, filtrowanie otworu, prace oczyszczające i usprawniające, pompowania pomiarowe.
w oparciu o zatwierdzony projekt robót geologicznych, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (STWIOR) oraz ustalenia z obligatoryjnej wizji lokalnej.
3) uporządkowanie terenu po zakończeniu wykonywania prac.
Szczegółowy zakres rzeczowy robót objęty zamówieniem określają:
- specyfikacja warunków zamówienia (dalej zwana „SWZ”) wraz z załącznikami, wyjaśnieniami i wprowadzonymi modyfikacjami;
- projekt robót geologicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262220-9 - Wiercenie studni wodnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
76470000-8 - Usługi badania odwiertów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 452640 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 452640 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 452640 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydroinżynieria Kamil Stachyra
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 141148510
7.3.3) Ulica: Modzelewskiego
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-679
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 452640 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |