Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w m. Aleksandrów (obręb Aleksandrów Pierwszy – strona północna)
GMINA ALEKSANDRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334884
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334884/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-10 08:58
- Lokalizacja
- Aleksandrów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-286291d2-a48f-4176-84f5-2ca29d88cd67
- Identyfikator
- 9181997006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334884 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w m. Aleksandrów (obręb Aleksandrów Pierwszy – strona północna)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ALEKSANDRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: xx
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-408
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 0846875002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ealeksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugaleksandrow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-286291d2-a48f-4176-84f5-2ca29d88cd671.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w m. Aleksandrów (obręb Aleksandrów Pierwszy – strona północna)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-286291d2-a48f-4176-84f5-2ca29d88cd67
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334884
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309203
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 33137,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem materiałów budowlanych do rozbudowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na plac zlokalizowany przy Urzędzie Gminy Aleksandrów, Aleksandrów 380, 23-408 Aleksandrów, w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego.
Materiały służące do wykonania wodociągu winny posiadać atest higieniczny. Wymagany okres gwarancji : minimum 5 lat licząc od daty podpisania dokumentu dostawy.
Lp. Nazwa materiału budowlanego Jedn. Ilość
MATERIAŁY DO ROZBUDOWY WODOCIĄGU
1. Trójnik kołnierzowy z żeliwa sferoidalnego PN16 DN200/100 szt 1
2. Trójnik kołnierzowy z żeliwa sferoidalnego PN16 DN100/100 szt 1
3. Trójnik kołnierzowy z żeliwa sferoidalnego PN16 DN100/80/100 szt 2
4. Uszczelki gumowe płaskie DN200 szt 2
5. Uszczelki gumowe płaskie DN100 szt 7
6. Uszczelki gumowe płaskie DN80 szt 2
7. Króciec jednokołnierzowy z żeliwa sferoidalnego PN16 FW DN200 szt 2
8. Króciec jednokołnierzowy z żeliwa sferoidalnego PN16 FW DN100 szt 5
9. Króciec dwu kołnierzowy z żeliwa sferoidalnego PN16 FF80/500 szt 1
10. Kolano stopowe kołnierzowe z żeliwa sferoidalnego PN16 DN80 szt 2
11. Hydrant nadziemny DN80 z dwoma nasadami bocznymi typu B na węże fi 75 z kolumną z żeliwa z powloką poliuretanową, poliestrową lub epoksydową, minimum 250 mikronów szt 2
12. Kołnierz ślepy żeliwny DN100 szt 2
13. Zasuwa wodociągowa z żeliwa sferoidalnego DN100 PN16 (klin z żeliwa sferoidalnego nawulkanizowany zewnętrznie i wewnętrznie powłoką EPDM z pełnym przelotem, wrzeciono ze stali nierdzewnej) szt 2
14. Zasuwa wodociągowa z żeliwa sferoidalnego DN80 PN16 (klin z żeliwa sferoidalnego nawulkanizowany zewnętrznie i wewnętrznie powłoką EPDM z pełnym przelotem, wrzeciono ze stali nierdzewnej) szt 2
15. Obudowa teleskopowa do zasuwy DN100 z pręta kwadratowego ocynowanego o boku min. 18 mm w obudowie z rury PE szt 2
16. Skrzynki do kluczy zasuwy DN 100 z PCV, denka żeliwne o średnicy min. 15,7 mm, H=270 szt 2
17. Nasuwka ciśnieniowa z PCV-U DN 225 szt 2
18. Nasuwka ciśnieniowa z PCV-U DN 110 szt 5
19. Śruba M16 8,8 L= 70 mm kg 14,5
20. Nakrętka M16, 8.8 kg 6,8
21. Taśma oznaczeniowa wodociągu, niebieska z drutem m 200
22. Rury ciśnieniowe wodociągowe PCV-U PN10 DN110/4,2 mm, L=6000 mm szt 38
MATERIAŁY DO ROZBUDOWY KANALIZACJI
23. Rura kanalizacyjna PCV-U kl. S SN8 SDR 34 Fi 200/5,9 mm o litej ściance, L=3000 mm szt 52
24. Rura kanalizacyjna PCV-U DN400x7,9 gładka bez kielicha, L=6000 mm szt 3
25. Rura kanalizacyjna PCV-U DN315x6,2 lita, L=6000 mm szt 1
26. Kineta zbiorcza studni rewizyjnej kanalizacyjnej DN400/200 mm dla rury gładkiej wznoszącej w wybranym systemie studni kanalizacyjnych szt 8
27. Manszeta DN400/325 dla wybranego systemu studni kanalizacyjnych szt 9
28. Właz żeliwny D400 kwadratowy na dwie śruby ze stali nierdzewnej dla rury teleskopowej DN315 szt 8
29. Mufa, złączka kanalizacyjna PCV DN200 szt 2
30. Korek kanalizacyjny zaślepiający PCV DN200 szt 15
31. Kolano kanalizacyjne DN200/15° szt 2
32. Kolano kanalizacyjne DN200/22° szt 2
33. Pasta poślizgowa 500g szt 5
4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44470000-5 - Wyroby z żeliwa
44163000-0 - Rury i osprzęt
44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
42131160-5 - Hydranty
44161500-1 - Rurociągi wysokociśnieniowe
44163112-8 - Układ kanalizacyjny
44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31483,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31483,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31483,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prosan sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223054799
7.3.3) Ulica: ul. Lipska 44,
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31483,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |