„ Remont i modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko - Orlik 2012” w Latowiczu i Wielgolesie, gm. Latowicz” CZ. 1) i CZ. 3)

Gmina Latowicz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334889
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334889/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 09:00
Lokalizacja
Latowicz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea739026-500d-4ab4-b90e-396ad227db64
Identyfikator
8222148747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychArtykuły i sprzęt sportowyRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychUsługi instalowania urządzeń wideoRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

WALDEMAR PYKAŁOSulejówek, PL · lot 0
230 784,9 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334889 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Remont i modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko - Orlik 2012” w Latowiczu i Wielgolesie, gm. Latowicz”

CZ. 1) i CZ. 3)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Latowicz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582730

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Latowicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-334

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-latowicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: latowicz.samorzady.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Remont i modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko - Orlik 2012” w Latowiczu i Wielgolesie, gm. Latowicz”

CZ. 1) i CZ. 3)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea739026-500d-4ab4-b90e-396ad227db64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334889

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018121/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" - Wielgolas

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00314677

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W przetargu wcześniejszym nie została złożona żadna oferta na cz. 1 i cz. 3
POSTĘPOWANIE o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone było w trybie NEGOCJACJI BEZ OGŁOSZENIA, o którym mowa w art. 300 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGOŚ.271.6a.2026.TN

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 500572,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 1) Roboty budowlane przy zapleczu szatniowo-sanitarnym, dostawa i montaż koszy i stojaków na rowery przy dwóch kompleksach sportowych "Orlik" w Latowiczu
i Wielgolesie, wykonywane w ramach dwóch zadań:
zadanie A Remont i modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012”
w Wielgolesie
, w tym:
a) remont budynków kontenerowego zaplecza szanitarno-szatniowego, którego zakres został opisany w załączonej dokumentacji technicznej
Zakres prac remontowych budynku zaplecza:
- mycie mechaniczne, oczyszczenie elewacji
- mycie, czyszczenie, odłuszczenie i malowanie drzwi zewnętrznych
- remont poprzez wymianę zniszczonej podłogi z wykładziną PCV na dwóch płytach OSB typu 3 gr. 25mm i legarami o wymiarach jak istniejące. Wykładziny heterogeniczne winylowe do pomieszczeń intensywnie użytkowanych, grubość całkowita min. 2,0mm, grubość użytkowa do 1,0mm, klasyfikacja w zakresie reakcji na ogień trudno zapalność- B1, wykładzina z systemową powłoką zabezpieczającą warstwę użytkową. Wykładzinę wywinąć 10cm na ściany.
- wymiana zniszczonego okna PCV – nowe okno zamontować jako uchylne o kształcie
i wymiarach wg stanu istniejącego i o wsp. Umax-1,1W/m2K
- wymiana zewn. kratek wentylacyjnych z PCV na kratki ze stali nierdzewnej - 5 szt.
- wymiana na elewacji wywiewników ściennych/wyrzutni z PCV na wyrzutnie ze stali nierdzewnej z okapem - 10 szt. Wyrzutnia powietrza ze stali kwasoodpornej, kolor: inox, materiał: stal kwasoodporna
- wymiana zniszczonych rur spustowych ∅90 PCV - 3 szt.
- wymiana baterii umywalkowych stojących wraz z przyłączami elastycznymi- 6 szt
- wymiana zniszczonych ściennych baterii prysznicowych - 2 szt.
- wymiana przyłączy wodnych elastycznych do ustępów - 4 szt.

b) dostawa i montaż czterech prefabrykowanych koszy na śmieci
W miejscach wskazanych przez Inwestora należy zamontować prefabrykowane betonowe kosze na śmieci typu ulicznego parkowego o poj. ok. 40l. wykonane z grysu kamiennego
i kamienia płukanego, wyposażone w wkład ocynkowany. DANE TECHNICZNE: Wymiary: wysokość – 62 cm; średnica górna – 51 cm, dolna – 60 cm Pojemność: 40 l Waga: 150 kg Materiał: kamień płukany, grysy. Dopuszczalna tolerancja wymiarów +-15%.

c) Dostawa i montaż 3 szt. stojaków na rowerowy U 100x80 ze stali nierdzewnej
o minimalnych wymogach zwartych poniżej.
Wysokość stojaka: 80 cm (w wersji do zabetonowania 110 cm) +-15%
Szerokość stojaka: 100 cm +-15%
Materiał: rura o średnicy min. 48,3 mm, +-15%
Grubość rury: 2 mm
Ilość stanowisk: 2- parkowanie dwustronne
Zabezpieczenie przed korozją: stal nierdzewna
Sposób montażu: przykręcenie do podłoża lub wbetonowanie

Zadanie B Remont i modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012”
w Latowiczu
, w tym:
a) remont budynku zaplecza sanitarno-szatniowego w zakresie:
- remont elewacji poprzez mycie mechaniczne, uzupełnienie braków w izolacji termicznej, nałożenie nowej warstwy zbrojonej z warstwą klejową, nałożenie tynku silikonowego
o frakcji 0,05-1,0mm
- rozebranie zniszczonych schodów obłożonych płytkami klinkierowymi i wykonanie nowych schodów wejściowych na szczycie z kostki betonowej i palisady betonowej
- uzupełnienie spoinowania schodów przy pochylni
- poprawą mocowania balustrady na pochylni i pochwytu
- mycie, czyszczenie, odłuszczenie i malowanie drzwi zewnętrznych wraz z wymianą zamków i klamek
- wymiana szklenia w drzwiach aluminiowych do pomieszczenia trenera
- remont pomieszczeń wewnętrznych poprzez przecierkę tynków cem-wap z miejscowymi uzupełnieniami, wykonaniem nowych gładzi gipsowych, wykonaniem nowych wymalowań
z farb wysokogatunkowych ceramicznych, Wykończenie ścian zostało opisane na str. 17 dokumentacji technicznej.
- czyszczeniu i ponownym spoinowaniu płytek wewnątrz pomieszczeń
- wymianą 4 szt. drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami, wg. opisu zawartego
w dokumentacji technicznej str. 16
- wymianą 4 szt ogrzewaczy elektrycznych
- wymianą 2 szt. lamp nad wejściem od strony szczytowej – nowe lampy LED
- wymiana kratek w kominach ponad dachem na nowe kratki stalowe malowane proszkowo
z siatką
- i inne wymienione w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót

b) wykonanie za boiskiem wielofunkcyjnym od strony drogi publicznej ul. Rynek utwardzenia z płyt ażurowych o wym. 60x40x10cm na podbudowie z tłucznia i podsypki piaskowo- żwirowej wraz z wykonaniem trawnika i montaż na tak utwardzonym podłożu
8 systemowych stojaków na rowery typu “U”. Stojaki w kolorze ciemnym uzgodnionym z zamawiającym. Utwardzenie wykonać zgodnie z projektem zagospodarowania terenu oraz dokumentacją techniczną.

c) wykonanie nakładek elastycznych z granulatu na krawężnik zeskoczni skoku w dal opisanych na str. 26 dokumentacji technicznej

Przedmiot zamówienia w ramach części 1 zamówienia został szczegółowo opisany
w załączonej dokumentacji projektowej(technicznej) załączniki nr 6A i 9A do SWZ
w tym w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót- załączniki nr 7A i 10A do SWZ oraz przedmiarach robót -załączniki nr 8 i 11 do SWZ. Dokumenty te łącznie opisują przedmiot zamówienia, co oznacza, że wykonawca zobowiązany jest wykonać elementy wyszczególnione chociażby w jednym z wymienionych dokumentów.
W przypadku rozbieżności w opisie , ilości robót do wykonania nadrzędne znaczenie ma dokumentacja projektowa. Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia, nie podlega ono zmianie, nawet jeśli okazałoby się że dla poprawnego wykonania przedmiotu zamówienia opisanego niniejszym dokumentem SWZ, dokumentacja projektową, STWiORB konieczne jest wykonanie większej ilości robót niż wskazano w przedmiarze robót.

Przed podpisaniem umowy wybrany wykonawca przedstawi do akceptacji tabelę elementów scalonych stanowiącą szczegółową kalkulację oferowanej ceny ryczałtowej. Wzór tabeli elementów scalonych stanowi załącznik do 14A do SWZ.
Na żądanie zamawiającego wykonawca przedłoży kosztorys ofertowy.


Po wykonaniu przedmiotu umowy wykonawca zobowiązany jest złożyć pisemną informację do zamawiającego o zakończeniu wykonywania przedmiotu wraz z kompletem dokumentacji powykonawczej opisanej we wzorze umowy w tym inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą. Trwałe związanie z gruntem: Wbetonowanie oznacza, że stojak na rowery staje się trwałym elementem zagospodarowania działki, który należy zinwentaryzować po zakończeniu prac montażowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 104828,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ 3) Roboty instalacyjne związane z wykonaniem monitoringu przy dwóch kompleksach sportowych "Orlik" w Latowiczu i Wielgolesie, wykonywane w ramach dwóch zadań:
zadanie A Remont i modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012”
w Wielgolesie, w tym:
a) wykonanie i uruchomienie monitoringu wizyjnego na istniejących słupach oświetleniowych wg załączonego projektu technicznego i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót dot. monitoringu obejmującego m.in. montaż:
- 14 szt. kamer
- rejestrator z dyskiem 2TB ( Uwaga! Zmiana w odniesieniu do dokumentacji projektowej, gdzie błędnie wskazano rejestrator o poj. 1 TB)
- 9 szt. switch
- okablowania i skrzynek
- uruchomienie monitoringu
( Uwaga! Zmiana w odniesieniu do dokumentacji projektowej)
- rejestrator należy umieścić w pobliskim budynku szkoły- sali gimnastycznej , gdzie znajduje się sieć internetowa. W tym celu należy wykonać niezbędne wykopy, ułożenie kabli
w rurach/korytkach ochronnych, wykonanie niezbędnych przejść przez przegrody budowlane z ich uszczelnieniem lub obróbką. Rejestrator należy zabezpieczyć / umieścić w miejscu zabezpieczonym przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie użytkowania sali gimnastycznej.


zadanie B Remont i modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012”
w Latowiczu, w tym:
a) wykonanie i uruchomienie monitoringu wizyjnego na istniejących słupach oświetleniowych wg załączonego projektu technicznego monitoringu i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót


Przedmiot zamówienia w ramach części 1 zamówienia został szczegółowo opisany
w załączonej dokumentacji projektowej(technicznej) załączniki nr 6B i 9B do SWZ
w tym w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót- załączniki nr 7B i 10B do SWZ oraz przedmiarach robót -załączniki nr 8 i 11 do SWZ. Dokumenty te łącznie opisują przedmiot zamówienia, co oznacza, że wykonawca zobowiązany jest wykonać elementy wyszczególnione chociażby w jednym z wymienionych dokumentów.
W przypadku rozbieżności w opisie , ilości robót do wykonania nadrzędne znaczenie ma dokumentacja projektowa. Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia, nie podlega ono zmianie, nawet jeśli okazałoby się że dla poprawnego wykonania przedmiotu zamówienia opisanego niniejszym dokumentem SWZ, dokumentacja projektową, STWiORB konieczne jest wykonanie większej ilości robót niż wskazano w przedmiarze robót.


Przed podpisaniem umowy wybrany wykonawca przedstawi do akceptacji tabelę elementów scalonych stanowiącą szczegółową kalkulację oferowanej ceny ryczałtowej. Wzór tabeli elementów scalonych stanowi załącznik do 14C do SWZ. Na żądanie zamawiającego wykonawca przedłoży kosztorys ofertowy.

Po wykonaniu przedmiotu umowy wykonawca zobowiązany jest złożyć pisemną informację do zamawiającego o zakończeniu wykonywania przedmiotu wraz z kompletem dokumentacji powykonawczej opisanej we wzorze umowy w tym inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.

Inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza: Jeśli kable są układane w ziemi, stanowią element sieci uzbrojenia terenu. Zgodnie z prawem geodezyjnym, każda sieć uzbrojenia terenu (w tym teletechniczna na potrzeby monitoringu) musi zostać naniesiona na mapy zasobów geodezyjnych po zakończeniu budowy.

Zadanie polegające na remoncie i modernizacji kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Wielgolesie jest dofinansowane z środków budżetu państwa będących w dyspozycji Ministra Sportu i Turystyki z Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2024

Zadanie polegające na remoncie i modernizacji kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Latowiczu jest dofinansowane z środków budżetu państwa będących w dyspozycji Ministra Sportu i Turystyki z Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – edycja 2025



2. Pozostałe warunki realizacji przedmiotu umowy określa projekt umowy stanowiący załącznik nr3A i 3B doSWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.5.) Wartość części: 76418,84 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230784,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230784,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230784,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlano-Transportowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 140081346

7.3.3) Ulica: Solskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Sulejówek

7.3.5) Kod pocztowy: 05-071

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230784,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane