„Dostawa i ułożenie destruktu na terenie Gminy Chynów”
GMINA CHYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334894
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334894/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:01
- Lokalizacja
- Chynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea5b1b28-f7f8-49d8-8b13-119b70bf267c
- Identyfikator
- 7971903234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334894 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostawa i ułożenie destruktu na terenie Gminy Chynów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 67
1.5.2.) Miejscowość: Chynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-650
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@chynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.chynow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea5b1b28-f7f8-49d8-8b13-119b70bf267c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i ułożenie destruktu na terenie Gminy Chynów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea5b1b28-f7f8-49d8-8b13-119b70bf267c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334894
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296743
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu nawierzchni dróg gminnych z destruktu asfaltowego na wybranych drogach w Gminie Chynów.
Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie czynności umożliwiające wzmocnienie istniejącej nawierzchni gruntowej poprzez:
- profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni
- wyrównanie kruszywem łamanym o frakcji 0/31,5mm śr. gr. 5 cm
- skropienie emulsją asfaltową krawędzi wyrównanej podbudowy na szerokości minimum 0,5 m z każdej strony
- ułożenie destruktu asfaltowego pochodzącego z frezowania nawierzchni bitumiczno-asfaltowej
Należy przewidzieć ewentualną regulację uzbrojenia infrastruktury podziemnej (np.: wodociąg, kanalizacja, gazociąg) oraz roboty pomiarowe.
Destrukt i kruszywo na realizację zamówienia zapewnia Wykonawca, w tym transport jak i jego załadunek oraz rozładunek.
W ramach zadania przewiduje się regulację pionową skrzynek infrastruktury podziemnej oraz roboty pomiarowe i pomocnicze.
Przed wykonaniem nawierzchni z destruktu należy wytyczyć przebieg drogi i uzyskać akceptację Zamawiającego.
Zamówienie obejmuje poniższe drogi gminne z następującymi projektowanymi parametrami:
1) Adamów Rososki dz. nr 25/1
- szerokość nawierzchni z destruktu: 4,00 m,
- długość nawierzchni: 500 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza gruntowe gr. 12 cm i szerokości 0,3 m.
2) Budziszyn dz. nr 33
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,00 m,
- długość nawierzchni: 200 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,5 m.
3) Chynów ulica Miodowa dz. nr 209/2
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,00 m,
- długość nawierzchni: 100 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,25 m.
4) Chynów ulica Ogrodowa dz. nr 713
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,00 m,
- długość nawierzchni: 450 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza gruntowe gr. 12 cm i szerokości 0,3 m.
5) Gliczyn dz. nr 11
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,50 m,
- długość nawierzchni: 320 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,25 m.
6) Ostrowiec dz. nr 45/2
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,50 m,
- długość nawierzchni: 250 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,5 m.
7) Pieczyska dz. nr 74
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,00 m,
- długość nawierzchni: 113 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,5 m.
8) Rososz dz. nr 40
- szerokość nawierzchni z destruktu: 4,00 m,
- długość nawierzchni: 280 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,5 m.
9) Sikuty dz. nr 23
- szerokość nawierzchni z destruktu: 3,50 m,
- długość nawierzchni: 277 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,25 m.
10) Żelazna dz. nr 2
- szerokość nawierzchni z destruktu: 4,00 m,
- długość nawierzchni: 270 m,
- wyrównanie kruszywem łamanym śr. gr. 5 cm
- grubość nawierzchni z destruktu po zagęszczeniu: 10 cm.
- pobocza z kruszywa łamanego gr. 12 cm i szerokości 0,3 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |