Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1

GMINA ALEKSANDRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334896
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-10 09:01
Lokalizacja
Aleksandrów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb93e433-00d9-4832-941f-21db27efc3ab
Identyfikator
9181997006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Gotowa mieszanka betonuCementPiasekKabel, drut i podobne wyrobyPłyty (budowlane)Różne konstrukcje budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334896 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ALEKSANDRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369043

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: xx

1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-408

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 0846875002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ealeksandrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugaleksandrow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb93e433-00d9-4832-941f-21db27efc3ab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb93e433-00d9-4832-941f-21db27efc3ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017549/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Rozbudowa budynku przedszkola na ul. Wesołej 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ID.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 26650,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych wraz z rozładunkiem na plac budowy zlokalizowany w Aleksandrowie przy ul. Wesoła 1, w miejscu wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego.
Zamawiający wymaga przed dostawą przedmiotu zamówienia przedłożenia kart charakterystyki materiałów do akceptacji Zamawiającego.
Wymagany okres gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia: zgodnie z gwarancją udzieloną przez producenta, licząc od daty podpisania dokumentu dostawy.

Lp. Nazwa materiału budowlanego Jedn. Ilość
1. Bednarka ocynkowana St0S 25x4·mm kg 39
2. Złącze krzyżowe bednarka 30x4 / bednarka 30x4 szt 4
3. Beton zwykły z kruszywa naturalnego C20/25 (B-25) podawany pompą do betonu m3 23
4. Bloczki betonowe o wym. 38x25x12 cm szt. 550
5. Cement portlandzki CEM I/R lub N - CEM I 32,5 workowany t 0,5
6. Drut wiązałkowy gr. 1 mm kg 10
7. Folia fundamentowa szer. 30 cm, gr. 1 mm, długość 30 m szt 2
8. Pręty stalowe okrągłe żebrowane do zbrojenia betonu fi 6 mm 6 m kg 65
9. Pręty stalowe okrągłe żebrowane skośnie do zbrojenia betonu fi 12 mm kg 286
10. Piasek budowlany uziarnienie 0-2 mm m3 5
11. Beton zwykły z kruszywa naturalnego C12/15 (B-15) podawany pompą do betonu m3 15
12. Bitumiczna grubowarstwowa izolacja przeciwwodna ścian - dwuskładnikowa dm³ 240
13. Gwoździe budowlane okrągłe gołe 3,0x75 kg 5
14. Gwoździe budowlane okrągłe gołe 4,0x100 kg 5
15. Klej poliuretanowy do styropianu opakowanie min. 700 ml szt 10
16. Płyty styropianowe ekstrudowane XPS gr. 2 cm m2 38,25
17. Płyty styropianowe ekstrudowane XPS gr. 15 cm m2 20,25
18. Piasek naturalny kopany m3 15

4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44114100-3 - Gotowa mieszanka betonu

44111200-3 - Cement

14211000-3 - Piasek

44300000-3 - Kabel, drut i podobne wyroby

44171000-9 - Płyty (budowlane)

44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie do składania ofert tj. do dnia 06.07.2026 r. do godz. 12:00 została złożona 1 oferta.
Cena najkorzystniejszej oferty znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 32780,58 zł brutto (słownie: trzydzieści dwa tysiące siedemset osiemdziesiąt złotych 58/100). Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej tj. do kwoty 52019,54 zł (słownie: pięćdziesiąt dwa tysiące dziewiętnaście złotych 54/100).
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy