Przebudowa dróg gminnych ul. Kajki, Pieniężnego i Mrągowiusza w Braniewie
Gmina Miasta Braniewa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334899
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334899/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:02
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65b0557d-2011-4ea8-bef7-bf8c75924614
- Identyfikator
- 5821607800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334899 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych ul. Kajki, Pieniężnego i Mrągowiusza w Braniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Braniewa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747968
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 111
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@braniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.braniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://braniewo.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych ul. Kajki, Pieniężnego i Mrągowiusza w Braniewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65b0557d-2011-4ea8-bef7-bf8c75924614
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334899
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036384/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg gminnych ul. Kajki, Pieniężnego i Mrągowiusza w Braniewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233351
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.2.7.2026.KG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych ul. Kajki, Pieniężnego i Mrągowiusza w Braniewie”.
2. Zadanie, o którym mowa w ust. 1 dofinansowane jest w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 2025.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę dróg gminnych ul. Kajki, Pieniężnego i Mrągowiusza w Braniewie na podstawie dokumentacji projektowych, stanowiących załącznik nr 12, załącznik nr 13 oraz załącznik nr 14 do SWZ.
4. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 obejmuje w szczególności:
1) Odcinek 1- ul. Kajki o szerokości 4,50 m na odcinku o długości ok. 203, 51m, na dz.47/2 24, 39/4, 38/4, 37/3, 15/3, 13/3, 12/3, 25/2 obr. 5 Braniewo, który obejmuje:
a) Przebudowę istniejącej nawierzchni poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo- piaskowej, warstwie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem 0/31,5 c90/3 gr. 20 cm i warstwie podbudowy pomocniczej z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 30 cm,
b) Budowę poboczy o szerokości 0,5m,
c) Przebudowę sieci kanalizacji deszczowej,
d) Przebudowę sieci telekomunikacyjnej,
e) Przebudowę oświetlenia ulicznego,
f) Regulację istniejących studzienek,
Na drodze o powierzchni 935,00 m² przyjęto konstrukcję:
• warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej – gr. 8 cm,
• podsypka cementowo- piaskowa – gr. 4 cm.,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31, 5 – gr. 20cm,
• warstwa z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 30 cm,
Na zjazdach o powierzchni 111,00 m² przyjęto konstrukcję:
• warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej – gr. 8 cm,
• podsypka cementowo- piaskowa- gr. 4 cm,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 – gr. 20 cm,
2) Odcinek 2- ul. Pieniężnego o szerokości 4,50 m na odcinku o długości ok. 127,06m, na dz. 25/2 obr. 5 Braniewo, który obejmuje:
a) Przebudowę istniejącej nawierzchni poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo- piaskowej, warstwie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem 0/31,5 c90/3 gr. 20 cm i warstwie podbudowy pomocniczej z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 30 cm,
b) Przebudowę sieci kanalizacji deszczowej,
c) Przebudowę oświetlenia ulicznego,
d) Regulację istniejących studzienek,
Na drodze o powierzchni 580 m², przyjęto konstrukcję:
• warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej – gr. 8 cm,
• podsypka cementowo- piaskowa – gr. 4 cm.,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 –
gr. 20cm,
• warstwa z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 30 cm.
Wykonawca jest zobowiązany do niestosowania kruszyw wapiennych do nawierzchni.
Na zjazdach o powierzchni 127,00 m² przyjęto konstrukcję:
• warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej – gr. 8 cm,
• podsypka cementowo- piaskowa- gr. 4 cm,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 – gr. 20 cm,
3) Odcinek 3- ul. Mrągowiusza o szerokości 5,0 m na odcinku o długości ok. 243,96 m, który obejmuje:
a) Przebudowę istniejącej nawierzchni poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej brukowej o gr. 8 cm,
b) Przebudowę istniejących zjazdów z kostki betonowej brukowej gr. 8 cm
c) Budowę poboczy o szerokości 0,5 m,
d) Przebudowę sieci kanalizacji deszczowej,
e) Przebudowę oświetlenia ulicznego,
f) Regulację istniejących studzienek,
Na drodze o powierzchni 1115 m², przyjęto konstrukcję:
• warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej – gr. 8 cm,
• podsypka cementowo- piaskowa – gr. 4 cm.,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 –
gr. 20cm,
• warstwa z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym C3/4 gr. 30 cm.
Na zjazdach o powierzchni 132,00 m² przyjęto konstrukcję:
• warstwa ścieralna z kostki betonowej brukowej – gr. 8 cm,
• podsypka cementowo- piaskowa- gr. 4 cm,
• podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 – gr. 20 cm,
4) wykonanie tablicy informacyjnej (2 szt.), o której mowa w § 2 pkt 1 rozporządzenia, Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. poz. 953). Treść, wielkość (tab. informacyjna min. 80 x 120) i miejsce usytuowania tablic Wykonawca zobowiązuje się uzgodnić z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1792972,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2645295,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1792972,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDMA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7432036913
7.3.3) Ulica: Konarskiego 13F
7.3.4) Miejscowość: Lidzbark Warmiński
7.3.5) Kod pocztowy: 11-100
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1792972,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |