Budowa oświetlenia parkingu i ulicy Zielonej w Mysłakowicach, dz. nr 958/61, 958/60, 969/11.
Gmina Mysłakowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00334935
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334935/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:09
- Lokalizacja
- Mysłakowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9927ff5d-19e0-407b-9e1b-a93a0a5a0880
- Identyfikator
- 6110111181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334935 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia parkingu i ulicy Zielonej w Mysłakowicach, dz. nr 958/61, 958/60, 969/11.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mysłakowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821701
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 5
1.5.2.) Miejscowość: Mysłakowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-533
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@myslakowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://myslakowice.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9927ff5d-19e0-407b-9e1b-a93a0a5a08801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia parkingu i ulicy Zielonej w Mysłakowicach, dz. nr 958/61, 958/60, 969/11.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9927ff5d-19e0-407b-9e1b-a93a0a5a0880
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334935
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018788/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa oświetlenia na terenie Gminy Mysłakowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282964
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGK.ZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową fragmentu sieci energetycznej niskiego napięcia oświetlenia ulicznego, tj. 5 punktów oświetleniowych nr L4/1, L4/2, L4/3, L4/4, L4/5 wraz z montażem i uruchomieniem 2 kamer i wymianą istniejącej szafy oświetleniowej na czteroobwodową, zgodnie z dokumentacją projektową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2026, poz. 793) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotu zamówienia kwotę nie większą niż 60 000,00 zł brutto, którą podał bezpośrednio przed otwarciem ofert. W terminie składania ofert złożone zostały 3 oferty:
1. Zakład Budownictwa Elektrycznego i
Telekomunikacyjnego sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 28
58-533 Mysłakowice
NIP 6112847124
Cena: 104 058,00 zł, gwarancja: 36 miesięcy
2. Robert Linkiewicz RLD Instalacje
ul. Górna 28b
58-522 Siedlęcin
NIP 6161426776
Cena: 154 734,00 zł, gwarancja: 60 miesięcy
3. ENERGOLIGHT Sp. z o.o.
ul. Grażyny Bacewicz 24
58-506 Jelenia Góra
NIP 6112841593
Cena: 99 630,00 zł, gwarancja: 60 miesięcy
W toku badania i oceny ofert Zamawiający wezwał Wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę tj. ENERGOLIGHT Sp. z o.o., ul. Grażyny Bacewicz 24, 58-506 Jelenia Góra do złożenia podmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 274 ust. 1 PZP. Wykonawca w wyznaczonym terminie nie przedłożył wymaganych dokumentów. W związku z powyższym Zamawiający odrzucił ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy Pzp.
Cena kolejnej (zgodnie z punktacją) badanej oferty, niepodlegającej odrzuceniu, wynosi 154 734,00 zł i przekracza kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający unieważnia postępowanie zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP.
Ponowne postępowanie na realizację zadania pn. „Budowa oświetlenia parkingu
i ulicy Zielonej w Mysłakowicach, dz. nr 958/61, 958/60, 969/11” ogłoszone zostanie
w dniu 10.07.2026 r.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99630,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 154734,00 PLN
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |