OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ BUDOWY TRYBUN Z ZAPLECZEM SZATNIOWO-ADMINISTRACYJNYM NA STADIONIE W WYSOKIEJ

GMINA ŁAŃCUT

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00334949
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00334949/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-10 09:11
Lokalizacja
Łańcut, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be282bcd-d5b2-4ec4-a272-9ce5507476f0
Identyfikator
8151632222
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00334949 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ BUDOWY TRYBUN Z ZAPLECZEM SZATNIOWO-ADMINISTRACYJNYM NA STADIONIE W WYSOKIEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 222264

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be282bcd-d5b2-4ec4-a272-9ce5507476f0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ BUDOWY TRYBUN Z ZAPLECZEM SZATNIOWO-ADMINISTRACYJNYM NA STADIONIE W WYSOKIEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be282bcd-d5b2-4ec4-a272-9ce5507476f0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334949

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055132/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 OPRACOWANIE PROJEKTÓW BUDOWY BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ NA TERENIE GMINY ŁAŃCUT

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305260

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.29.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ BUDOWY TRYBUN Z ZAPLECZEM SZATNIOWO-ADMINISTRACYJNYM NA STADIONIE W WYSOKIEJ
2. Opis przedmiotu zamówienia:
2.1. Zakres dokumentacji projektowej:
1) Wykonanie inwentaryzacji terenu i istniejącej infrastruktury oraz opracowanie niezbędnych materiałów wyjściowych do projektowania;
2) Opracowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, w tym projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego;
3) Opracowanie projektu technicznego oraz projektów wykonawczych, stosownie do zakresu inwestycji;
4) Opracowanie kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót oraz zbiorczego zestawienia kosztów;
5) Opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
6) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane oraz zasadami określonymi w projekcie umowy,
7) Uzyskanie wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień, warunków technicznych, decyzji administracyjnych i innych dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji oraz uzyskania pozwolenia na budowę.
8) Opracowanie i złożenie w imieniu Zamawiającego wszelkich niezbędnych wniosków, w tym wniosku o wydanie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego (ULICP), jeżeli będzie wymagana, oraz innych dokumentów wynikających z obowiązujących przepisów, w tym materiałów do uzyskania decyzji środowiskowej, odstęp od warunków technicznych i ppoż., uzgodnienie z konserwatorem zabytków, usunięcie kolizji z infrastruktura techniczną – jeżeli dotyczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139359,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233700,00 PLN

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi