Opracowanie dokumentacji proj. dla zad. pn.: ,,Budowa nowego odcinka dr. pow. klasy G łączącej dr. pow. Nr1854R Jasło (ul. Niegłowicka) - Dębowiec - Folusz z drogą woj. nr992 (ul. Św. Jana z Dukli)”.
Powiat Jasielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335011
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335011/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:22
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-806a5c3c-7c1c-4e06-a530-00cc8a037c54
- Identyfikator
- 6851949925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335011 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji proj. dla zad. pn.: ,,Budowa nowego odcinka dr. pow. klasy G łączącej dr. pow. Nr1854R Jasło (ul. Niegłowicka) - Dębowiec - Folusz z drogą woj. nr992 (ul. Św. Jana z Dukli)”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jasielski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji proj. dla zad. pn.: ,,Budowa nowego odcinka dr. pow. klasy G łączącej dr. pow. Nr1854R Jasło (ul. Niegłowicka) - Dębowiec - Folusz z drogą woj. nr992 (ul. Św. Jana z Dukli)”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-806a5c3c-7c1c-4e06-a530-00cc8a037c54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335011
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055985/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Opracowanie dokumentacji proj. dla zad. pn.: ,,Budowa nowego odcinka dr. pow. klasy G łączącej dr. pow. Nr1854R Jasło (ul. Niegłowicka) - Dębowiec - Folusz z drogą woj. nr992 (ul. Św. Jana z Dukli)”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274712
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN-II.272.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej i innej, uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z rygorem natychmiastowej wykonalności oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: ,,Budowa nowego odcinka drogi powiatowej klasy G łączącej drogę powiatową Nr 1854R Jasło (ul. Niegłowicka) - Dębowiec - Folusz z drogą wojewódzką nr 992 (ul. Św. Jana z Dukli)”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga, aby zakres prac objętych zamówieniem był wykonywany przez osoby zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu przepisów art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy za wyjątkiem osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane oraz osób wykonujących czynności związane z wykonywaniem prac geodezyjnych, opracowań z zakresu ochrony środowiska, prac związanych z przygotowywaniem materiałów do decyzji administracyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu ceny ofert przekroczyły możliwości finansowe Zamawiającego. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |