Przebudowa placu zabaw Gminnego Klubu Dziecięcego w Bielanach Jarosławach
GMINA BIELANY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335074
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:32
- Lokalizacja
- Bielany-Żyłaki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b77e2713-0bcd-4beb-aa86-4aecf657c646
- Identyfikator
- 8231561524
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335074 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu zabaw Gminnego Klubu Dziecięcego w Bielanach Jarosławach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIELANY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słoneczna 2
1.5.2.) Miejscowość: Bielany-Żyłaki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-311
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 787 80 13
1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@gminabielany.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminabielany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bielany.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b77e2713-0bcd-4beb-aa86-4aecf657c6461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa placu zabaw Gminnego Klubu Dziecięcego w Bielanach Jarosławach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b77e2713-0bcd-4beb-aa86-4aecf657c646
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045535/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa placu zabaw w Gminnym Klubie Dziecięcym w Bielanach Jarosławach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa placu zabaw Gminnego Klubu Dziecięcego w Bielanach Jarosławach”. Projekt zakłada:
1) demontaż urządzeń zabawowych na placu,
2) montaż 10 urządzeń zabawowych:
a) huśtawka – 2 szt.
b) zestaw zabawowy wielofunkcyjny – 3 szt.
c) bujak sprężynowy – 3 szt.
d) karuzela – 1 szt.
e) piaskownica z wodoodpornym pokrowcem ochronnym, dopasowanym do jej wymiarów i kształtu, zabezpieczający piasek przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi – 1 szt. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia piaskownicy fabrycznie nowym, czystym, piaskiem. Piasek musi posiadać uziarnienie drobne o frakcji w przedziale od 0,2 mm do 2,0 mm, zapewniające odpowiednią plastyczność do zabawy (formowanie kształtów). Piasek musi być całkowicie pozbawiony zanieczyszczeń organicznych, iłowych, gliniastych oraz ostrych frakcji żwirowych. Ilość dostarczonego piasku musi gwarantować całkowite wypełnienie misy piaskownicy od poziomu jej dna (z zachowaniem bezpiecznego marginesu od górnej krawędzi obrzeża, zapobiegającego nadmiernemu wysypywaniu się materiału).
3) wykonanie nawierzchni placu zabaw,
4) zagospodarowanie terenu i nasadzenia.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera:
1) dokumentacja projektowa – Załącznik nr 8 do SWZ oraz
2) przedmiar robót – Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45000000-7 - Roboty budowlane
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295466,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295466,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Muller Jelcz-Laskowice Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9120009178
7.3.3) Ulica: Aleja Młodych 40
7.3.4) Miejscowość: Jelcz-Laskowice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295466,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |