Przygotowanie i dostawa posiłków oraz cateringu na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu - CZĘŚĆ IV
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335113
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335113/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:37
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74c9fab9-86e6-433f-9636-658e2f8e2362
- Identyfikator
- 7321111540
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335113 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i dostawa posiłków oraz cateringu na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu - CZĘŚĆ IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej im. bł. o. Rafała Chylińskiego w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004274830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 56
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 427164213
1.5.8.) Numer faksu: 427166590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mopszgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mopszgierz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13303661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc Społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i dostawa posiłków oraz cateringu na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu - CZĘŚĆ IV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74c9fab9-86e6-433f-9636-658e2f8e2362
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335113
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024588/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Przygotowanie i dostawa posiłków oraz cateringu na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgierzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298980
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DzF.26.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 267942,01 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 6700 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa dwóch usług cateringowych dla minimum 33, ale nie więcej niż 50 osób podopiecznych Dziennego Domu "Senior-WIGOR" w Zgierzu, ul. Cezaka 12.
1. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu przekąsek zimnych, zakąsek, pieczywa i co najmniej trzech gatunków ciast plus tort (wyłącznie na Dzień Seniora), soków i owoców dla Dziennego Domu „Senior-WIGOR”. 2. Termin realizacji zamówienia: 1) Październik/listopad 2026 r. – Dzień Seniora catering w budynku Dziennego Domu „Senior-WIGOR” obejmujący: a) półmiski wędlin – szynka, wędzonka drobiowa, rolada z boczku (łącznie nie mniej niż 30g na osobę), b) półmiski pieczonych mięs, w tym: schab ze śliwką, karkówka, szynka w rozmarynie (łącznie nie mniej niż 70g na osobę),
c) przekąski na zimno (2 rodzaje śledzi – w śmietanie 30g na osobę, śledzie gajowego 30g na osobę; 2 rodzaje sałatki: 1 szt. z kurczakiem i ananasem 50g na osobę, 1 szt. z pieczarkami 50 g na osobę), pieczywo (chleb krojony) – 4 bochenki (po 400g), masło – 1 kostka (250g), d) mix wilgotnych ciast (łącznie po 80 g na osobę), e) 1 duży tort z napisem „Dzień Seniora” - po 150g na osobę,
f) owoce (mandarynki 2 kg, banany 1 kg, ananas 2 szt., winogrono jasne 2 kg),
g) soki/napoje (3 smaki, nie mniej niż 250ml/os.).2) 29 lub 30.12.2026 r. - catering z okazji zakończenia roku w budynku Dziennego Domu "Senior – WIGOR" obejmujący:a) półmiski wędlin – szynka, wędzonka drobiowa, galantyna z kurczaka, rolada z boczku (łącznie nie mniej niż 30g na osobę),
b) półmiski pieczonych mięs, w tym schab ze śliwką, galantyna z kurczaka, karkówka, pasztet z grzybami (łącznie 70g na osobę), c) przekąski na zimno (wytrawne mini babeczki 1szt. na osobę, mini ptysie z pieczarkami - 1szt. na osobę, koreczki serowe z warzywami – 2 szt. na osobę, sałatka z gyrosem - 50g na osobę, koreczki śledziowe ze śliwką - 2 szt. na osobę), pieczywo (chleb krojony) - 4 bochenki (po 400g), masło – 1 kostka (250g), d) mix wilgotnych ciast (po 2 porcje na osobę) - nie mniej niż 150g na osobę, e) owoce (mandarynki 2 kg, banany 1 kg, ananas 2 szt., winogrono jasne 2 kg), f) soki/napoje (3 smaki, nie mniej niż 250 ml/os.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7236,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7236,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7236,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gastro Serwis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9471842631
7.3.3) Ulica: Ks. Bp. W. Tymienieckiego 22/24
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-349
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7236,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |