Poprawa walorów turystycznych w Gminie Lisia Góra

GMINA LISIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00335137
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00335137/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 09:41
Lokalizacja
Lisia Góra, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-051f5c14-109d-4855-87f4-a5e7e1f21791
Identyfikator
9930658661
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

3 przyznane

JACEK PIEPRZŻelazówka, PL · lot 0
986 712,7 PLN
JACEK PIEPRZŻelazówka, PL · lot 1
654 620,08 PLN
JACEK PIEPRZŻelazówka, PL · lot 2
752 176,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335137 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa walorów turystycznych w Gminie Lisia Góra

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LISIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660944

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 7

1.5.2.) Miejscowość: Lisia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-140

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146784678

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lisiagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lisiagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-051f5c14-109d-4855-87f4-a5e7e1f21791

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa walorów turystycznych w Gminie Lisia Góra

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-051f5c14-109d-4855-87f4-a5e7e1f21791

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335137

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025127/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja placów zabaw i terenów rekreacyjnych na terenie gminy Lisia Góra

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2.1. Niniejsze zamówienie jest współfinansowane w ramach Projektu „Rozwój oferty turystycznej Aglomeracji Tarnowskiej w oparciu o markę EnoTarnowskie” nr projektu: FEMP.07.02-IZ.00-0023/25 w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180444

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B.271.1.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1887917,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1.1. Część 1 - Poprawa walorów turystycznych w miejscowości Lisia Góra i Brzozówka:
a) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw oraz siłowni plenerowej zlokalizowanych na działce nr 1704
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna)
b) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 1402/4
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna, huśtawki, sprężynowiec, zestawy zabawowe, zestawy rekreacyjne, ławki)
c) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 636
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna)
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają:
4.2.1. Dokumenty techniczne – zebrane w Załączniku nr 8, 8.1, 8.2 i 8.3 do SWZ - zawierające m.in.:
4.2.1.1. Projekty techniczne ;
4.2.1.2. Przedmiar robót;
4.2.1.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
4.2.1.4. Tablice informacyjne - specyfikacja
4.2.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 727071,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1.2. Cześć 2 - Poprawa walorów turystycznych w miejscowości Łukowa, Pawęzów i Breń:
a) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw na działce nr 1834
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna)
b) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 201/2
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna huśtawka)
c) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw oraz siłowni plenerowej zlokalizowanych na działkach nr 302, 309
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna)
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają:
4.2.1. Dokumenty techniczne – zebrane w Załączniku nr 8, 8.1, 8.2 i 8.3 do SWZ - zawierające m.in.:
4.2.1.1. Projekty techniczne ;
4.2.1.2. Przedmiar robót;
4.2.1.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
4.2.1.4. Tablice informacyjne - specyfikacja
4.2.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 580170,11 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1.3. Część 3 - Poprawa walorów turystycznych w miejscowości Stare Żukowice, Nowe Żukowice i Nowa Jastrząbka:
a) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 1681
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna, huśtawka, sześciokąt wielofunkcyjny, ścianka wspinaczkowa)
b) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 619/3
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna, huśtawka)
c) poprzez przebudowę ogólnodostępnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 399
- wymiana nawierzchni placu zabaw, wymiana elementów małej architektury (tablica informacyjna, urządzenie zabawowe, piaskownica)
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia określają:
4.2.1. Dokumenty techniczne – zebrane w Załączniku nr 8, 8.1, 8.2 i 8.3 do SWZ - zawierające m.in.:
4.2.1.1. Projekty techniczne ;
4.2.1.2. Przedmiar robót;
4.2.1.3. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
4.2.1.4. Tablice informacyjne - specyfikacja
4.2.2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 580679,36 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 750300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1100269,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 986712,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Fas-Bud Jacek Pieprz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711086448

7.3.4) Miejscowość: Żelazówka 75

7.3.5) Kod pocztowy: 33-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 986712,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 578100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 788557,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 654620,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Fas-Bud Jacek Pieprz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711086448

7.3.4) Miejscowość: Żelazówka 75

7.3.5) Kod pocztowy: 33-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 654620,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 600240,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 804908,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 752176,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-budowlane Fas-Bud Jacek Pieprz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711086448

7.3.4) Miejscowość: Żelazówka 75

7.3.5) Kod pocztowy: 33-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 752176,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane