Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania na realizację inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” pn.: „Budowa budynku med. w zakresie onkologii dla USK w Świlczy na działce nr 1079/42"
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335222
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:56
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea55e435-68bc-4e0a-bd25-45b3fbdba2d3
- Identyfikator
- 8132919313
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335222 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania na realizację inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” pn.: „Budowa budynku med. w zakresie onkologii dla USK w Świlczy na działce nr 1079/42"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690724114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szopena 2
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-055
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 86 66 096
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpital.rzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szpital.rzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/usk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i przeprowadzenie postępowania na realizację inwestycji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” pn.: „Budowa budynku med. w zakresie onkologii dla USK w Świlczy na działce nr 1079/42"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea55e435-68bc-4e0a-bd25-45b3fbdba2d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019738/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Opracowanie kompletnej dokumentacji przetargowej , przygotowanie oraz przeprowadzenie postępowania na wybór wykonawcy realizującego inwestycję budowlaną w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143891
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Postępowanie nr 14; DZP.261.1-DI.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 390000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie kompletnej dokumentacji przetargowej, przygotowanie oraz przeprowadzenie postępowania na wybór wykonawcy realizującego inwestycję budowlaną w systemie „zaprojektuj i wybuduj” pn.: „Budowa budynku medycznego w zakresie onkologii dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Świlczy na działce nr 1079/42 wraz z infrastrukturą techniczną niezbędną do jego funkcjonowania (sieci, przyłącza instalacyjne , drogi dojazdowe, place, miejsca postojowe, chodniki komunikacyjne, zieleń, oświetlenie terenu, ogrodzenie) i budynkami technicznymi oraz obiektami małej architektury, a także z wyposażeniem medycznym i niemedycznym, wg sporządzonej koncepcji zagospodarowania terenu dołączonej do programu funkcjonalno-użytkowego i koncepcji architektonicznej”.
Przedmiotem zamówienia jest w szczególności:
a) Wykonanie badania geologicznego gruntu.
b) Wykonanie projektu zieleni i nasadzeń wraz z inwentaryzacją zieleni oraz lokalizacją i wykazem drzew i krzewów przeznaczonych do wycięcia.
c) Wykonanie aktualizacji Programu Funkcjonalno-Użytkowego, uzupełnienie brakujących elementów i uszczegółowienie oraz sporządzenie nw. opracowań:
- kart technicznych, opisowych pomieszczeń
- zestawienie materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz,
- karty opisowe elementów wyposażenia medycznego i niemedycznego zawartego w PFU,
- zbiorcze zestawienie wyposażenia medycznego i niemedycznego dla poszczególnych pomieszczeń wg PFU
- zbiorcze zestawienie całości wyposażenia medycznego i niemedycznego zawartego w PFU
- uzupełnienie PFU o zapisy dot. sposobu zabezpieczenia inwestycji przed nadmiernym hałasem
d) Wykonanie Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia do SWZ
e) Opracowanie Specyfikacji Warunków Zamówienia
f) Sporządzenie projektu umowy
g) Czynności związane z przeprowadzeniem procedury przetargowej,
h) Doprowadzenie do zawarcia umowy na wykonanie inwestycji w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres prac przedstawiono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. Załącznikiem do SWZ jest również opracowany na potrzeby wniosku Program Funkcjonalno Użytkowy wraz z załącznikami (Załącznik nr 2 do SWZ).
10. Zamawiający informuje, że przed złożeniem oferty, ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej u Zamawiającego w celu sprawdzenia warunków związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia.
W celu umówienia wizji lokalnej Wykonawca winien skontaktować się z Działem Inwestycji Zamawiającego tel. 17 8666 040, e-mail di@szpital.rzeszow.pl. Wizja odbędzie się dnia 17.03.2026r
o godzinie 11:00. po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym. Przybyłe osoby powinny posiadać ze sobą dowód osobisty oraz przestrzegać obowiązującego reżimu sanitarnego. Z przeprowadzonej wizji sporządzony zostanie protokół – wzór stanowi Załącznik nr 14 SWZ.
Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) Pzp Zamawiający odrzuci ofertę jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej.
Zmiana: WYZNACZENIE DODATKOWEGO TERMINU WIZJI LOKALNEJ
W związku z prośbą Wykonawcy Zamawiający wyznacza dodatkowy termin wizji lokalnej, która odbędzie się dnia 26.03.2026r o godzinie 11:00. W celu umówienia wizji lokalnej Wykonawca winien skontaktować się z Działem Inwestycji Zamawiającego tel. 17 8666 040, e-mail di@szpital.rzeszow.pl Przybyłe osoby powinny posiadać ze sobą dowód osobisty oraz przestrzegać obowiązującego reżimu sanitarnego. Z przeprowadzonej wizji sporządzony zostanie protokół – wzór stanowi Załącznik nr 14 SWZ.
Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 18) Pzp Zamawiający odrzuci ofertę jeżeli została złożona bez odbycia wizji lokalnej w dniu 17.03.2026r. lub 26.03.2026r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71530000-2 - Doradcze usługi budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
79100000-5 - Usługi prawnicze
79200000-6 - Usługi księgowe, audytorskie i podatkowe
72224000-1 - Usługi doradcze w zakresie zarządzania projektem
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314880 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 784371 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314880 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMG Engineering & Management Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272673916
7.3.3) Ulica: Złota 61/100
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-819
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314880 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |