Kompleksowa usługa prowadzenia recepcji Ośrodka Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie
NADLEŚNICTWO JANÓW LUBELSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335223
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:56
- Lokalizacja
- Janów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84fb298c-5c3c-479c-ba05-5b4cd5068980
- Identyfikator
- 8620002262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335223 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa prowadzenia recepcji Ośrodka Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO JANÓW LUBELSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830017452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35
1.5.2.) Miejscowość: Janów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: (15) 8720072
1.5.8.) Numer faksu: (15) 8720185
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: janowlubelski@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://janowlubelski.lublin.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84fb298c-5c3c-479c-ba05-5b4cd50689801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa usługa prowadzenia recepcji Ośrodka Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84fb298c-5c3c-479c-ba05-5b4cd5068980
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120020/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Prowadzenie recepcji Ośrodka Edukacji Ekologicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 289872,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego prowadzenia recepcji w Ośrodku Edukacji Ekologicznej Lasy Janowskie. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania czynności związanych z bieżącą obsługą gości OEE, zarządzaniem rezerwacjami oraz koordynacją pracy recepcji. Usługa wykonywana będzie w dni poniedziałek - piątek w godz. 15.00 - 07.00 oraz całodobowo w soboty, niedziele i święta (24 godziny na dobę), realizowaną przez wykwalifikowany personel Wykonawcy. Prowadzenie recepcji odbywać się będzie jedno-osobowo. Zamawiający może zażądać zwiększenia obsady o jeszcze jedną osobę, w celu szybszego wykonania zadań związanych z dużą ilością przebywających gości w OEE.
Usługa będzie prowadzona przez okres 12 miesięcy w sposób zapewniający ciągłość funkcjonowania recepcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem czynności określa załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79992000-4 - Usługi recepcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242758,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316749,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242758,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RONIN Piotr Brzeszcz – Lider
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: RONIN Serwis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9590183726
7.3.3) Ulica: ul. Marszałkowska 43/36A
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-546
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242758,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |