Montaż platformy kabinowej dla niepełnosprawnych w budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach
GMINA RADGOSZCZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335247
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335247/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 09:59
- Lokalizacja
- Radgoszcz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4aacdf9e-16df-4f71-a981-9c49e27ef76e
- Identyfikator
- 8711665525
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335247 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż platformy kabinowej dla niepełnosprawnych w budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADGOSZCZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660789
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL. ŚW. KAZIMIERZA 7-8
1.5.2.) Miejscowość: Radgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-207
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146414139
1.5.8.) Numer faksu: 146414661
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@radgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-radgoszcz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż platformy kabinowej dla niepełnosprawnych w budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4aacdf9e-16df-4f71-a981-9c49e27ef76e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335247
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025148/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Montaż platformy kabinowej dla niepełnosprawnych w budynku SP w Luszowicach w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Luszowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Pan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent B „Zielona energia i zmniejszenie energochłonności”, B1.1.3. Wymiana źródeł ciepła i poprawa efektywności energetycznej szkół2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260446
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.77.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4856981,52 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 136709,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze pod platformę kabinową dla osób niepełnosprawnych.
2) Dostawa i montaż platformy kabinowej.
3) Roboty związane z uruchomieniem oraz opisami użytkowania urządzenia.
Wykonawca zobowiązuje się do realizacji prac termomodernizacyjnych zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyn poważnych szkód”) wynikającą z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE)
2019/2088 (Dz. Urz. UE L 198 z 22.6.2020, s. 13), a w szczególności aby były realizowane działania na rzecz maksymalizacji wskaźnika (wagowo) odpadów budowlanych i rozbiórkowych innych niż niebezpieczne wytworzonych na
placu budowy, możliwych do ponownego użycia, recyklingu i innego odzysku materiałów, uwzględniając lokalne możliwości w tym zakresie, jak również rodzaj i charakter danego projektu oraz aby odpowiednio dobrano technologie, materiały i urządzenia mając na celu zachowanie zasady DNSH.
Wykonawca ma obowiązek sporządzenia oraz ciągłej aktualizacji Raportu potwierdzającego realizację zadania zgodnie z zasadami DNSH (Raport Otwarcia / Raport Końcowy).
Roboty będą prowadzone w obiekcie czynnym, w związku z powyższym należy tak zaplanować prace, żeby nie były nadmiernie uciążliwe dla użytkowników obiektu oraz należy zachować dostępność do budynku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączone do niniejszej SWZ dokumenty, tj. dokumentacja techniczna, STWiOR, przedmiar robót. Przedmiar robót jest informacyjny, a wynagrodzenie obejmuje wszystkie prace wynikające z dokumentacji projektowej, nawet jeśli w przedmiarze czegoś nie uwzględniono, lub uwzględniono błędnie obmiarowo.
Dokumentacja techniczna została opracowana przez firmę: Autorska Pracownia Projektowa mgr inż. arch. Dorota Krzyżanowska.
Szczegółowy opis zawiera SWZ z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157440,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197980,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157440,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SEVEN-GRAPH SPÓŁKA CYWILNA
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 1) P2B MARCIN SKŁODOWSKI SEVEN - GRAPH, 2) WOJCIECH PYSZYŃSKI SEVEN - GRAPH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 5242782523
7.3.3) Ulica: ul. Wolbromska 10
7.3.4) Miejscowość: 03-684 Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-684
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157440,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |