Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335405
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 10:22
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-879491e8-5d16-46ab-8e8c-246d42f39429
- Identyfikator
- 5782490793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335405 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170711628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 055 629-05-53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ans-elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ans-elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-879491e8-5d16-46ab-8e8c-246d42f394291.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont w budynkach Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-879491e8-5d16-46ab-8e8c-246d42f39429
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055385/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Stworzenie nowej sali dydaktycznej i remont pomieszczeń wykładowców w budynku przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu
1.1.2 Remont pomieszczeń dydaktycznych: wymiana okien,podłogi, położenie gładzi, malowanie w budynku przy ul. Czerniakowskiej w Elblągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304482
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZL/TP/252/11/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 428400,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane prowadzone w budynku dydaktycznym B1, segment A, zlokalizowanym przy Al. Grunwaldzkiej 137 w Elblągu. Celem realizacji zadania jest:a) stworzenie nowej sali dydaktycznej na poziomie I piętra, obejmującej pomieszczenia nr 1-5/A–1-7/A;
b) wydzielenie i adaptacja wspólnych pokoi dla nauczycieli akademickich na poziomie I piętra, obejmujących:
⁻ Pokój nauczycielski – pomieszczenia nr 1-10/A–1-12/A,
⁻ Pokój nauczycielski – pomieszczenia nr 1-8/A–1-9/A;
c) wykonanie instalacji i przyłącza sanitarnego w pracowni dydaktycznej zlokalizowanej na poziomie II piętra, w pomieszczeniu nr 2-5/A;
d) wykonanie przejścia pomiędzy pracownią symulacji wierności - pomieszczenie nr 220/2 a magazynem (pomieszczenie gospodarcze) - pomieszczenie nr 219, zlokalizowanymi na poziomie II piętra.
4) Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ,
b) Dokumentacji technicznej stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 2.1 do SWZ,
c) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 144390,24 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane prowadzone w budynku dydaktycznym przy ul. Czerniakowskiej 22 w Elblągu. Zakres robót obejmuje remont pomieszczeń dydaktycznych nr 105 i 201 oraz strefy studenta – pomieszczenia nr 18. Prace obejmują w szczególności:a) remont powierzchni wewnętrznych ścian i sufitów, w tym naprawę i odtworzenie istniejących tynków;
b) wymianę okładzin podłogowych;
c) wymianę stolarki okiennej wraz z wykonaniem niezbędnych prac towarzyszących;
d) wykonanie robót instalacyjnych branży elektrycznej, obejmujących w szczególności: wymianę osprzętu elektrycznego oraz wymianę opraw oświetleniowych oraz modernizację oświetlenia w remontowanych pomieszczeniach;
e) wykonanie robót montażowych i wykończeniowych niezbędnych do przywrócenia pełnej funkcjonalności pomieszczeń
4) Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ,
b) Dokumentacji technicznej stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 2.2 do SWZ,
c) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 203902,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert tj. 09.07.2026r. do godz. 10 00 nie złożono żadne oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert tj. 09.07.2026r. do godz. 10 00 nie złożono żadne oferty.
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |