Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Gałkowice - ETAP 2 (Prace w budynku) w ramach projektu „Poprawa jakości infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy”, nr FESW.02.06.-IZ.00-0031/24
GMINA DWIKOZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335442
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335442/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 10:30
- Lokalizacja
- Dwikozy, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a045e7e-e6f9-4451-9bee-c9a97cdb7881
- Identyfikator
- 8641781834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335442 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Gałkowice - ETAP 2 (Prace w budynku) w ramach projektu „Poprawa jakości infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy”, nr FESW.02.06.-IZ.00-0031/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DWIKOZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409933
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 15
1.5.2.) Miejscowość: Dwikozy
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-620
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 8311471
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.dominik@dwikozy.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dwikozy.gmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dwikozy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Gałkowice - ETAP 2 (Prace w budynku) w ramach projektu „Poprawa jakości infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy”, nr FESW.02.06.-IZ.00-0031/242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a045e7e-e6f9-4451-9bee-c9a97cdb7881
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335442
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011902/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja ujęcia wody w miejscowości Gałkowice - ETAP 2 (Prace w budynku) w ramach projektu „Poprawa jakości infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy”, nr FESW.02.06.-IZ.00-0031/24
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja jest dofinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.6 "Infrastruktura wodno-ściekowa" Priorytet 2 "Fundusze Europejskie dla środowiska" Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.03.2026.MD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1014401,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja ujęcia wody w miejscowości Gałkowice - ETAP 2 (Prace w budynku) w ramach projektu „Poprawa jakości infrastruktury wodociągowej na terenie Gminy Dwikozy”, nr FESW.02.06.-IZ.00-0031/24
Prace polegają na przebudowie i modernizacji budynku technicznego służącego do obsługi ujęcia wody o aktualnej powierzchni całkowitej 307,00 m2 i docelowej powierzchni całkowitej 334,50 m2. Budynek jest wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, trzyczęściowy, z dachem płaskim
Pomieszczenia budynku objęte pracami ogólnobudowlanymi: hala główna, chlorownia, łącznik, rozdzielnia elektryczna oraz dwa pomieszczenia techniczne.
Zakres prac:
1) Roboty ziemne, wzmocnienie i izolacja fundamentów, cokół budynku
2) Wymiana stolarki zewnętrznej
3) Elewacja
4) Dach - pokrycie, odwodnienie, obróbki, remont kominów
5) Roboty rozbiórkowe i demontażowe wewnątrz budynku
6) Ściany wewnętrzne, roboty ogólnobudowlane
7) Sufity, remont stropu
8) Posadzki, postument pod urządzenia
9) Wymiana stolarki wewnętrznej
10) Zagospodarowanie terenu - opaska wokół budynku, chodniki, podjazdy
11) Branża sanitarna - instalacje wod.-kan., wentylacja pom. chlorowni
12) instalacje elektryczne, w tym:
a) linia WLZ, złącze ZK-P
b) układ rozdziału energii, wyłącznik PWP, koryta kablowe, poł. wyrównawcze
c) instalacja oświetlenia
d) instalacje gniazd wtyczkowych, zestawów gniazd
e) instalacja zasilania urządzeń wentylacyjnych
f) instalacja odgromowa
g) pomiary.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6 - Fundamentowanie
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
34953300-5 - Chodniki
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 900000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1950000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 900000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BCJ FIRMA INSTALACYJNO - BUDOWLANA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672245893
7.3.3) Ulica: ul. Piekarska 14
7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg
7.3.5) Kod pocztowy: 39-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 900000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |