Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A
Gmina Radziejowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335448
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 10:31
- Lokalizacja
- Radziejowice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-94f87875-18fc-4001-8ed3-7f54c9f23998
- Identyfikator
- 8381426414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335448 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radziejowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148414
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kubickiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Radziejowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-325
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@radziejowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziejowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-94f87875-18fc-4001-8ed3-7f54c9f239981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94f87875-18fc-4001-8ed3-7f54c9f23998
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034780/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, osi priorytetowej: Zielona energia i zmniejszenie energochłonności – część grantowa, w ramach Inwestycji: B1.1.3.Termomodernizacja instytucji edukacyjnych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271231
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026.SR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3624845,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Korytowie A (budynek A, B, Hala i łącznik), obejmująca min.:
• Modernizacje podłogi na gruncie sali gimnastycznej ;
• Modernizacje stropodachu szkoły ;
• Modernizacje ścian na gruncie ;
• Modernizacje ścian zewnętrznych - budynku A, budynku B oraz budynku hali + łącznik;
• Modernizacje stropu wewn. pod nieogrz. poddaszem bud. A i budynku B;
• Wymiane stolarki okiennej i poprawa wentylacji budynków A i B oraz sali gimnastycznej;
• Wymiane stolarki drzwiowej;
• Hydroizolacje ścian fundamentowych ;
• Modernizacje oświetlenia wewnętrznego na energooszczędny system LED .
• Modernizacje instalacji c.o. budynku A. Demontaż istniejącej instalacji c.o., nowa instalacja, montaż grzejników oraz izolacja termiczna instalacji.
• Wymianę instalacji odgromowej
2. Zamówienie współfinansowane jest w ramach programu operacyjnego: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, osi priorytetowej: Zielona energia i zmniejszenie energochłonności – część grantowa, w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych, Instytucji: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
3.5. Szczegółowy zakres robót, w tym wymagania dotyczące jakości materiałów oraz wykonania robót zawarte są w Dokumentacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 7 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45321000-3 - Izolacja cieplna
45410000-4 - Tynkowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |