Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej

Gmina Radziejowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00335489
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00335489/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 10:35
Lokalizacja
Radziejowice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b416f504-2ec2-41e2-b27e-be80d4b95136
Identyfikator
8381426414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneRoboty w zakresie usuwania gruzuUsługi wywozu odpadówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335489 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radziejowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148414

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kubickiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Radziejowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-325

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@radziejowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziejowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b416f504-2ec2-41e2-b27e-be80d4b95136

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b416f504-2ec2-41e2-b27e-be80d4b95136

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335489

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034780/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Gminie Radziejowice - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, osi priorytetowej: Zielona energia i zmniejszenie energochłonności – część grantowa, w ramach Inwestycji: B1.1.3.Termomodernizacja instytucji edukacyjnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271237

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.10.2026.SR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1306980,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej obejmująca min.:
• Modernizację stropu wewnętrznego pod nieogrzewanym poddaszem budynku A
oraz stropu wewnętrznego nad piwnicą budynku A
• Modernizację podłogi na gruncie budynku A
• Wymianę stolarki okiennej oraz poprawę wentylacji;
• Wymianę stolarki drzwiowej w budynku A;
• Modernizację oświetlenia wewnętrznego i instalacji elektrycznej.
2. Zamówienie współfinansowane jest w ramach programu operacyjnego: Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, osi priorytetowej: Zielona energia i zmniejszenie energochłonności – część grantowa, w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych, Instytucji: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

3. Szczegółowy zakres robót, w tym wymagania dotyczące jakości materiałów oraz wykonania robót zawarte są w Dokumentacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 7 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane