Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012 wraz z budową kortu tenisowego przy ul. Kościelnej w Białośliwiu

Gmina Białośliwie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00335593
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00335593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 10:51
Lokalizacja
Białośliwie, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98726654-c7e4-4ed4-abef-3016b095f99c
Identyfikator
7642613133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiWymiana nawierzchniRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

"EVERSPORT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
2 394 399,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335593 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012 wraz z budową kortu tenisowego przy ul. Kościelnej w Białośliwiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białośliwie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księdza Kordeckiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Białośliwie

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-340

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bialosliwie.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialosliwie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bialosliwie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012 wraz z budową kortu tenisowego przy ul. Kościelnej w Białośliwiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98726654-c7e4-4ed4-abef-3016b095f99c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021211/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012 wraz z budową kortu tenisowego przy ul. Kościelnej w Białośliwiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254367

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012 wraz z budową kortu tenisowego przy ul. Kościelnej w Białośliwiu.
Przewidywany zakres robót do wykonania:
Zamówienia obejmuje dwa etapy:
1) Etap I – wykonanie robót budowlanych, w zakresie:
a) modernizacji boiska piłkarskiego i wielofunkcyjnego (nowa podbudowa i nawierzchnia boisk, bramki, kosze, zestaw do tenisa)
b) wymiany oświetlenia,
c) wymiany ogrodzenia i piłkochwytów,
2) Etap II – opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych, w formule zaprojektuj i wybuduj, w zakresie:
a) wykonania kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o niewniesieniu uwag do zgłoszenie, a następnie:
b) budowy kortu tenisowego, na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej (kort tenisowy, utwardzenie terenu, oświetlenie kortu),
c) wykonania monitoringu kortu tenisowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2394399,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2394399,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2394399,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EVERSPORT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252352959

7.3.3) Ulica: Kiersnowskiego 12/20

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-161

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane związane z wykonaniem nawierzchni akrylowej na korcie tenisowym

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2394399,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiotowe zamówienie realizowane jest przy udziale dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach Programu modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” – Edycja 2024 r.
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane