Budowa dróg gminnych w ulicach: Wesołej, Spacerowej, Zaułek i Jeżynowej w Kobyłce

MIASTO KOBYŁKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00335600
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00335600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 10:52
Lokalizacja
Kobyłka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1feca59-220e-4f0f-a3b4-f2a1dbf3965d
Identyfikator
1251332390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ GÓRSKIKorytnica, PL · lot 0
12 929 808,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335600 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych w ulicach: Wesołej, Spacerowej, Zaułek i Jeżynowej w Kobyłce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e1feca59-220e-4f0f-a3b4-f2a1dbf3965d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg gminnych w ulicach: Wesołej, Spacerowej, Zaułek i Jeżynowej w Kobyłce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1feca59-220e-4f0f-a3b4-f2a1dbf3965d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038103/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa drogi w ul. Wesołej i ul. Spacerowej na odc. Zaułek -Szeroka w Kobyłce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji B3.4.1."Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182074

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa dróg gminnych w ulicach: Wesołej, Spacerowej, Zaułek i Jeżynowej w Kobyłce. Realizacja przedmiotu umowy podzielona jest na dwa etapy: 1) Etap I – budowa drogi gminnej w ulicy Wesołej w Kobyłce; 2) Etap II – budowa dróg gminnych w ulicach: Spacerowej (na odcinku od ul. Zaułek do ul. Jeżynowej), Zaułek i Jeżynowej (na odcinku od ul. Spacerowej do ul. Szerokiej) w Kobyłce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ oraz dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12929808,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19661300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12929808,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GÓR-BUD GRZEGORZ GÓRSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 140460730

7.3.4) Miejscowość: Górki Grubaki

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca przewiduje powierzenie wykonania zamówienia podwykonawcom w części dotyczącej branży elektrycznej, teletechnicznej oraz gazowej.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12929808,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane