Odbudowa mostu w Janowicach Wielkich (Powódź wrzesień 2024 r.)
GMINA JANOWICE WIELKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335684
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335684/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 11:04
- Lokalizacja
- Janowice Wielkie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1eb06eb-9914-4298-bb97-5b046f306b83
- Identyfikator
- 6110107765
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335684 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa mostu w Janowicach Wielkich (Powódź wrzesień 2024 r.)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JANOWICE WIELKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821664
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Janowice Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-520
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@janowicewielkie.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://janowicewielkie.i-sisco.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1eb06eb-9914-4298-bb97-5b046f306b831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa mostu w Janowicach Wielkich (Powódź wrzesień 2024 r.)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1eb06eb-9914-4298-bb97-5b046f306b83
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335684
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035929/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odbudowa mostu w Janowicach Wielkich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00107374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INR.271.2.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
„Odbudowa mostu w Janowicach Wielkich (Powódź wrzesień 2024 r.)”
Projekt zakłada rozbiórkę i budowę nowego obiektu – mostu dla pieszych z możliwością przejazdu pojazdów kołowych do 3,5t. Most zlokalizowany na działce o nr: 566/2 Obręb 0001 Janowice Wielkie, gmina Janowice Wielkie. Obiekt umożliwiał przekroczenie rzeki Bóbr. Istniejący obiekt był trzy-przęsłowym mostem dla pieszych o konstrukcji belkowej i schemacie statycznym belki swobodnie podpartej (każde przęsło niezależne). Kąt skrzyżowania osi przęsła z przeszkodą wynosi ok. 90°. Całkowita długość przęsła wynosiła ok. 41,41 m, światło poziome 12,34+12,53+12,33. Każde przęsło składało się z dwóch dźwigarów stalowych INP300 połączonych poprzecznicami C140. Szerokość całkowita obiektu wynosiła 2,0m. Nawierzchnię stanowiła dylina drewniana z kantówek 10x10,0cm. Na obiekcie zamontowane były balustrady stalowe. Konstrukcja oparta była na masywnych przyczółkach i filarach kamiennych. Podczas powodzi wrześniowej w 2024r, obiekt został całkowicie zdegradowany, nie nadając się do użytku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4022100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7379969,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4022100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ConTrack Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971922427
7.3.3) Ulica: J. Piłsudskiego
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 50-020
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie robót konstrukcyjnych obiektu mostowego, w szczególności w zakresie wykonania konstrukcji nośnej mostu, dźwigarów stalowych oraz wykonania płyty pomostowej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4022100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-10| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |