Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy IV LO
Miasto Piotrków Trybunalski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335721
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 11:09
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc104a76-3e3b-408d-a552-14db018ddce2
- Identyfikator
- 7712798771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335721 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy IV LO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13027631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy IV LO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc104a76-3e3b-408d-a552-14db018ddce2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057042/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego - Orlik przy IV LO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach inwestycji nie przewiduje się budowy nowych elementów (obiektów) zagospodarowania terenu.
2. Przewiduje się roboty modernizacyjne, remontowe istniejących obiektów budowlanych w zakresie:
1) roboty rozbiórkowe wewnętrzne - demontaż: drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, lamp oświetlenia, osprzętu elektrycznego i sanitarnego, kratek wentylacyjnych, bojlera elektrycznego,
2) roboty rozbiórkowe zewnętrzne - demontaż: nawierzchni trawy sztucznej boiska do piłki nożnej, nawierzchni poliuretanowej, boiska wielofunkcyjnego, uszkodzonych i nieszczelnych fragmentów pokrycia dachowego z ewentualnymi obróbkami, uszkodzonych paneli ogrodzeniowych, siatek piłkochwytów, osprzętu sportowego boisk, opraw oświetleniowych led,
3) modernizacja (remont) pomieszczeń zaplecza sanitarno – szatniowego,
wymiany drzwi wewnętrznych,
uszczelnienia /naprawę dachu,
klamrowania rys na ścianach,
regulacji/ wymiany drzwi zewnętrznych (wejściowych),
wymiany lamp oświetlenia na led,
wymiany osprzętu elektrycznego (gniazd wtykowych, przełączników itd.),
remontu wentylacji (sprawdzenie wentylacji, ewentualna wymiana wentylatorów),
wymiany części płytek podłogowych,
wymianę osprzętu we wszystkich łazienkach i wc (baterie),
malowania, remontu całych ścian orlika,
wymiany kratek wentylacji na elewacji budynku,
wymiany bojlera elektrycznego;
4) modernizacja (remont) kompleksu boisk,
wymianę nawierzchni boiska ze sztuczna trawą
wymianę nawierzchni boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią poliuretanową
remont ogrodzenia,
remont piłkochwytów z wymianą siatek,
wymianę osprzętu sportowego w całości,
czyszczenie nawierzchni z kostki;
5) modernizacja oświetlenia boisk z wymianą opraw na LED,
6) montaż systemu monitoringu boisk.
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II – Opis przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ).
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań.
4. Rozwiązania równoważne: zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, gdyby w dokumentacji projektowej lub STWiORB, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych.
5. Zamówienie nie zostało podzielone na części z uwagi na fakt, że będzie ono realizowane w ramach programu PROGRAM MODERNIZACJI KOMPLEKSÓW SPORTOWYCH „ORLIK” 2025 współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
W celu uniknięcia wystapienia trudności w jednolitym rozliczeniu dofinansowania, które – zgodnie z wymogami instytucji finansującej przedsięwzięcie, musi obejmować jeden spójny zakres rzeczowy.
Ponadto, podział na części mógłby spowodować:
Ryzyko opóźnień w harmonogramie projektu,
Ryzyko w zapewnieniu spójności technicznej i jakościowej;
Powierzenie realizacji zamówienia jednemu wykonawcy zapewnia jednolitą odpowiedzialność gwarancyjną, ciągłość realizacji oraz pełną zgodność z harmonogramem i budżetem projektu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1919152,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2436230,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1919152,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GB Technology Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592046471
7.3.4) Miejscowość: Szewce
7.3.5) Kod pocztowy: 26-052
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1919152,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |