Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edward Dziewońskiego w Warszawie (WR)
TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00335946
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00335946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-10 11:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a18bb30-570b-4d41-b87a-71ca0db92b8f
- Identyfikator
- 5250009631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00335946 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edward Dziewońskiego w Warszawie (WR)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001245554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałkowska 138
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-004
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@teatrkwadrat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrkwadrat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a18bb30-570b-4d41-b87a-71ca0db92b8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edward Dziewońskiego w Warszawie (WR)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a18bb30-570b-4d41-b87a-71ca0db92b8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074772/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówieni publicznego w trybie podstawowym bez negocjacji nie została złożona żadna oferta. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-c87a6e9f-9849-493b-a84e-1830fd95686b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowego stanowiska kasowego w holu wejściowym budynku Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, wraz z wykonaniem wszelkich robót towarzyszących, demontaży, prac instalacyjnych, montażowych, wykończeniowych
i porządkowych, niezbędnych do uzyskania kompletnego, w pełni funkcjonalnego i gotowego do użytkowania stanowiska kasowego, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do postępowania.
2. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w budynku Teatru „Kwadrat” im. Edwarda Dziewońskiego przy ul. Marszałkowskiej 138, 00-004 Warszawa, w holu wejściowym obiektu. Zgodnie z projektem, nowe stanowisko kasowe zlokalizowane będzie po lewej stronie od wejścia do teatru, co ma na celu poprawę funkcjonalności przestrzeni, odsłonięcie środkowego słupa pokrytego mozaiką oraz usprawnienie komunikacji widzów do foyer głównego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do Zaproszenia pn. Opis przedmiotu zamówienia oraz dokumentacji projektowej pn. „Projekt stanowiska kasowego w holu wejściowym Teatru Kwadrat” (stanowiącej załącznik nr 1 do OPZ). Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do Zaproszenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clear Vision Paweł Mackiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342246741
7.3.3) Ulica: Piasta 15
7.3.4) Miejscowość: Piastów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-820
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178350 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-27 do 2026-08-19| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |