ZAKUP MIKROBUSU PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA DZIECI I MŁODZIEŻY SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO NR 1 IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W PRZEMYŚLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00520809
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00520809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-27 15:24
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11b19532-9220-48a8-b50e-0218d11767fa
- Identyfikator
- 7952538242
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520809 z dnia 2024-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP MIKROBUSU PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE NA RZECZ WSPIERANIA DZIECI I MŁODZIEŻY SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO NR 1 IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W PRZEMYŚLU
1.3.) Oddział zamawiającego: Stowarzyszenie SOSW1
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365288389
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 14
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.stowarzyszeniesosw1@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wtzdworskiego104.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11b19532-9220-48a8-b50e-0218d11767fa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Subsydiowany - Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
wychowanie i pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZAKUP MIKROBUSU PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11b19532-9220-48a8-b50e-0218d11767fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00460395
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.D.02.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAKUP MIKROBUSU PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Zamawiający wymaga, aby oferowany samochód spełniał następujące warunki:
1. Pojazd fabrycznie nowy, niezarejestrowany, nieużywany, nie poddawany jakimkolwiek naprawom, pochodzący z produkcji
min. 2023 roku, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i
prawnych, a ponadto spełniający wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów
poruszających się po drogach publicznych w tym wynikające z ustawy Prawo o ruchu drogowym i przepisów wykonawczych.
2. Pojazd nie może być obciążony prawem obligacyjnym ani rzeczowym na rzecz osób lub podmiotów trzecich, nie toczą się
wobec nich postępowania egzekucyjne, sądowe, ani przed jakimkolwiek organem orzekającym oraz nie są przedmiotem
zabezpieczenia.
3. Pojazd musi spełniać wymagania normy emisji spalin.
4. Pojazd musi być przystosowany do eksploatacji całorocznej w warunkach atmosferycznych stref klimatycznych
odpowiadających obszarowi UE.
5. Pojazd musi być przystosowany do przewozu osoby na wózku inwalidzkim
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "NAWROT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9110007611
7.3.3) Ulica: Wrocławska 33B
7.3.4) Miejscowość: Długołęka
7.3.5) Kod pocztowy: 55-095
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-13| 2024-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |