Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2026/2027

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. PROF. STANISŁAWA BĄKA W GRĘBOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336168
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-10 12:09
Lokalizacja
Grębów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f5936b4-eb81-4680-b1d0-7160e516f21f
Identyfikator
8671973076
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PKS TARNOBRZEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 0
301 644,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336168 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. PROF. STANISŁAWA BĄKA W GRĘBOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001095215

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 9

1.5.2.) Miejscowość: Grębów

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-410

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8112816

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@zsogrebow.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsogrebow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsogrebow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f5936b4-eb81-4680-b1d0-7160e516f21f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f5936b4-eb81-4680-b1d0-7160e516f21f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00067599/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282424

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSO.ZP.26.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: "Świadczenie usług transportowych - dowóz uczniów do ZSO w Grębowie w roku szkolnym 2026/2027”, polegające na przywozie i odwozie uczniów z terenu gminy Grębów do Szkoły Podstawowej w Grębowie, ul Rynek 9 oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grębowie, ul. Dolańskich 170 zgodnie z utworzonymi przez wykonawcę liniami dowozu, z pierwszeństwem przejazdu uczniów z biletami miesięcznymi zakupionymi przez Zamawiającego u Wykonawcy w cenach ustalonych w niniejszym postępowaniu z uwzględnieniem przysługujących tym uczniom ulg ustawowych w przewozach transportem publicznym - art.5 ust.1, art. 5a ustawy z dnia 20.06.1992r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. z 2024, poz. 380). Szczegółowy zakres zamówienia określa SWZ rozdz. V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301644,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301644,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 301644,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8672056844

7.3.3) Ulica: Zwierzyniecka 30

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301644,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi