Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont odcinka ul. Kopalnianej w Polkowicach wraz z uzyskaniem prawa do realizacji robót

GMINA POLKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336182
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-10 12:11
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-132a58b7-21fc-44bb-8302-18d941354d82
Identyfikator
6922253936
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336182 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont odcinka ul. Kopalnianej w Polkowicach wraz z uzyskaniem prawa do realizacji robót

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/8474121

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nowak@gmina.polkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-132a58b7-21fc-44bb-8302-18d941354d82

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont odcinka ul. Kopalnianej w Polkowicach wraz z uzyskaniem prawa do realizacji robót

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-132a58b7-21fc-44bb-8302-18d941354d82

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033754/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Remont ul. Kopalnianej w kierunku zakładów przemysłowych - PT

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298752

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 828454,47 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 81300,81 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na remont odcinka ul. Kopalnianej w Polkowicach wraz z uzyskaniem
prawa do realizacji robót", zadanie realizowane w ramach zadania budżetowego pn.: „Remont ul. Kopalnianej w kierunku
zakładów przemysłowych”.
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo/kosztorysowej obejmującej kompleksowy remont
nawierzchni odcinka ul Kopalnianej o długości ok.1300 m stanowiącej dojazd do zakładów przemysłowych w Polkowicach,
na działkach nr 109, 110, 198/2, obręb IV, 203/6 obręb II, gmina Polkowice.
Opracowana w ramach umowy dokumentacja remontu drogi musi spełniać wymogi kompletności, zgodności z
obowiązującymi przepisami prawa, normami technicznymi oraz zasadami wiedzy technicznej i umożliwić Zamawiającemu:
1) uzyskanie prawa do realizacji robót,
2) przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy robót
budowlanych, prawidłową i zgodną z prawem realizację zaplanowanych robót budowlanych,
3) zapewnienie trwałości efektów remontu oraz racjonalizację kosztów utrzymania drogi, przy jednoczesnym przywróceniu
właściwego stanu technicznego drogi i prawidłowej eksploatacji infrastruktury drogowej oraz bezpieczeństwa i komfortu
ruchu drogowego.
Przedmiot umowy obejmuje:
1) Etap I:
a) wykonanie projektu budowlanego (w zakresie niezbędnym dla potrzeb uzyskania prawa do realizacji robót budowlanych)
zgodnie z:
 wytycznymi projektowymi określonymi przez Zamawiającego na etapie przeprowadzania postępowania,
 wymaganiami niniejszej umowy,
 obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności ustawą Prawo budowlane wraz z jej aktami wykonawczymi,
b) przygotowanie i złożenie wniosku/wniosków o wydanie decyzji dla wszystkich części/etapów zamierzenia. Przy czym,
przy wycofaniu lub zawieszeniu postępowania bez zgody Zamawiającego, za złożenie wniosku uznaje się datę ponownego
złożenia wniosku (wniosków) do Starostwa Powiatowego.
2) Etap II:
a) wykonanie projektu technicznego,
b) opracowanie pozostałych dokumentów tego zakresu umowy,
c) uzyskanie na rzecz Zamawiającego prawa do realizacji robót budowlanych dla wszystkich części/etapów (wg definicji z z
§1 ust. 4 umowy);

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert, określonym w dokumentach zamówienia tj. do dnia 10.07.2026 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.
W związku z powyższym przedmiotowe postępowanie unieważnia się na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 poz. 793 t.j.).
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi