Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Feliksów dz. nr 15/15, 15/9
GMINA SOCHACZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336190
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 12:13
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67b4b7ab-d616-4e61-a719-3756ee135711
- Identyfikator
- 8371692031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336190 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Feliksów dz. nr 15/15, 15/9
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOCHACZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148526
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 46 864 26 00
1.5.8.) Numer faksu: 46 864 26 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sochaczew.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sochaczew.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminasochaczew.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Feliksów dz. nr 15/15, 15/92.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67b4b7ab-d616-4e61-a719-3756ee135711
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063514/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Feliksów dz. nr 15/15, 15/9 - Poprawa bezpieczeństwa na drogach gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239205
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D.271.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 591870,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Feliksów dz. nr 15/15,
15/9” zgodnie z warunkami określonymi w SWZ oraz w złożonej w trakcie postępowania ofercie.
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest przebudowa drogi gminnej, klasy D, w miejscowości Feliksów, usytuowanej na
działkach 14/3, 15/15, 15/9, 15/5, 15/23. Droga będzie połączona z drogą gminną 380727W – działka 87. Granica
opracowania od km 0+000 do km 0+549,20.
3. Zakres robót dla całego zamierzenia budowlanego przewiduje:
1) przebudowę konstrukcji nawierzchni drogi;
2) przebudowę i regulację wysokościową zjazdów;
3) budowę zjazdów;
4) budowę poboczy;
5) wykonanie i ukształtowanie terenów zielonych.
Szczegółowy zakres robót oraz technologię wykonania robót określają: projekt przebudowy dróg oraz szczegółowe
specyfikacje techniczne stanowiące załączniki do SWZ.
Ofertę należy przygotować w oparciu o wyżej wymienione dokumenty. Uwaga: załączone przedmiary robót nie stanowią
podstawy do wyceny i należy
je traktować wyłącznie jako materiały pomocnicze. Zakres oraz ilość jednostek Wykonawca ustala samodzielnie na
podstawie analizy dokumentacji projektowej.
Przedmiot umowy należy wykonać zgodnie z ww. dokumentami, a także z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej,
obowiązującymi przepisami i polskimi normami.
Przedmiot niniejszej umowy nie dotyczy robót budowlanych związanych z budową chodnika z kostek bruk. bet. grubości
8cm i zjazdów z kostek bruk. bet. grubości 8cm oraz związane z tym elementy tj. oporniki betonowe 12x25, obniżone,
obrzeża betonowe 8x30cm i krawężniki betonowe 15x30cm. Realizacja nastąpi w odrębnym 2 etapie. Tym samym nie
należy ww. zakresu uwzględniać do kalkulacji ceny ofertowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417392,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 417392,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 417392,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROG-BET Marcin Głuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609
7.3.3) Ulica: Gawłowska 179A
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417392,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-26| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |