„Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych w roku 2026”
Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336202
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 12:14
- Lokalizacja
- Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8424d1c9-72c5-4fed-9f78-bc93cac5a73c
- Identyfikator
- 7411772021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336202 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych w roku 2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grunwaldzka 62A
1.5.2.) Miejscowość: Ostróda
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika_dt@zdp.ostroda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.ostroda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13072991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych w roku 2026”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8424d1c9-72c5-4fed-9f78-bc93cac5a73c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036523/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239712
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2610.12.2026.MT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300723,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część Nr 1: „Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych teren - miasto Ostróda”1.1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Zamówienie podstawowe:
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową
z zastosowaniem mikrokul oraz miejsc dla pojazdów osób niepełnosprawnych teren - miasto Ostróda.
Zamawiający przewiduje do wykonania oznakowanie poziome białe w ilości 9 537,14 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową z zastosowaniem mikrokul, 432,00 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru niebieskiego (RAL 5017), 911,00 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru czerwonego (RAL 3020), 49,00 m 2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru żółtego, usunięcie starego oznakowania metodą nie powodująca ingerencji w nawierzchnię 120,00 m2.
1.2. Prace należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania oznakowania poziomego (od dnia przekazania zakresu) w przypadku dogodnych warunków atmosferycznych w czasie 4 dni roboczych.
1.3. Wezwanie do wykonania zamówienia (przekazanie zakresu) traktuje się jako przekazanie terenu budowy. Przed przystąpieniem do wykonywania prac Zamawiający przekaże Wykonawcy książkę obmiarów.
1.4. Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia prac zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
1.5. Po zakończeniu prac nastąpi odbiór końcowy robót.
1.6. Do odbiorów robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia prac.
1.7. Po podpisaniu umowy (nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy) należy przedłożyć zaopiniowany przez Komendę Powiatową Policji schemat tymczasowej zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania oznakowania poziomego, w celu zaopiniowania i zatwierdzenia. Wykonawca w trakcie prac będzie dysponował 2 osobami do kierowania ruchem drogowym.
1.8. Wykonanie oznakowania poziomego należy prowadzić każdego dnia roboczego przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
1.9. Wykonawca każdorazowo przed przystąpieniem do wykonywania oznakowania poziomego będzie uzgadniał lokalizację robót z Majstrem Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie.
1.10. Wykonawca zobowiązany jest posiadać ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
1.11. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną.
1.12. W tabelach formularza cenowego podano ilość m2 na cały okres obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 155037,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Część Nr 2: „Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych teren - gmina Ostróda, miasto i gmina Miłomłyn, gmina Dąbrówno, gmina Grunwald”2.1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Zamówienie podstawowe:
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową z zastosowaniem mikrokul oraz miejsc dla pojazdów osób niepełnosprawnych teren - gmina Ostróda, miasto i gmina Miłomłyn, gmina Dąbrówno, gmina Grunwald
Zamawiający przewiduje do wykonania oznakowanie poziome białe w ilości 3 741,11 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową z zastosowaniem mikrokul, 54,00 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru niebieskiego (RAL 5017), 93,75 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru czerwonego (RAL 3020).
2.2. Prace należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania oznakowania poziomego (od dnia przekazania zakresu) w przypadku dogodnych warunków atmosferycznych w czasie 4 dni roboczych.
2.3. Wezwanie do wykonania zamówienia (przekazanie zakresu) traktuje się jako przekazanie terenu budowy. Przed przystąpieniem do wykonywania prac Zamawiający przekaże Wykonawcy książkę obmiarów.
2.4. Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia prac zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
2.5. Po zakończeniu prac nastąpi odbiór końcowy robót.
2.6. Do odbiorów robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia prac.
2.7. Po podpisaniu umowy (nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy) należy przedłożyć zaopiniowany przez Komendę Powiatową Policji schemat tymczasowej zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania oznakowania poziomego, w celu zaopiniowania i zatwierdzenia. Wykonawca w trakcie prac będzie dysponował 2 osobami do kierowania ruchem drogowym.
2.8. Wykonanie oznakowania poziomego należy prowadzić każdego dnia roboczego przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
2.9. Wykonawca każdorazowo przed przystąpieniem do wykonywania oznakowania poziomego będzie uzgadniał lokalizację robót z Majstrem Obwodu Drogowego Nr 1 w Ostródzie.
2.10. Wykonawca zobowiązany jest posiadać ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
2.11. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną.
2.12. W tabelach formularza cenowego podano ilość m2 na cały okres obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 68065,31 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Część Nr 3: „Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych teren - miasto Morąg”3.1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Zamówienie podstawowe:
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową
z zastosowaniem mikrokul oraz miejsc dla pojazdów osób niepełnosprawnych teren - miasto Morąg
Zamawiający przewiduje do wykonania oznakowanie poziome białe w ilości 2 005,06 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową z zastosowaniem mikrokul, 195,30 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru niebieskiego (RAL 5017), 118,00 m2 oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową koloru czerwonego (RAL 3020).
3.2. Prace należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania oznakowania poziomego (od dnia przekazania zakresu) w przypadku dogodnych warunków atmosferycznych w czasie 4 dni roboczych.
3.3. Wezwanie do wykonania zamówienia (przekazanie zakresu) traktuje się jako przekazanie terenu budowy. Przed przystąpieniem do wykonywania prac Zamawiający przekaże Wykonawcy książkę obmiarów.
3.4. Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia prac zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
3.5. Po zakończeniu prac nastąpi odbiór końcowy robót.
3.6. Do odbioru robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia prac.
3.7. Po podpisaniu umowy (nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy) należy przedłożyć zaopiniowany przez Komendę Powiatową Policji schemat tymczasowej zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania oznakowania poziomego, w celu zaopiniowania i zatwierdzenia. Wykonawca w trakcie prac będzie dysponował 2 osobami do kierowania ruchem drogowym.
3.8. Wykonanie oznakowania poziomego należy prowadzić każdego dnia roboczego przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
3.9. Wykonawca każdorazowo przed przystąpieniem do wykonywania oznakowania poziomego będzie uzgadniał lokalizację robót z Majstrem Obwodu Drogowego nr 2 w Morągu.
3.10. Wykonawca zobowiązany jest posiadać ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
3.11. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną.
3.12. W tabelach formularza cenowego podano ilość m2 na cały okres obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 37341,08 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Część Nr 4: „Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych teren - gmina Morąg, gmina Łukta, gmina Małdyty, miasto i gmina Miłakowo”4.1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Zamówienie podstawowe:
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową z zastosowaniem mikrokul teren – gmina Morąg, gmina Łukta, gmina Małdyty, miasto i gmina Miłakowo
Zamawiający przewiduje do wykonania oznakowanie poziome białe w ilości 2 526,97 m2.
4.2. Prace należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania oznakowania poziomego (od dnia przekazania zakresu) w przypadku dogodnych warunków atmosferycznych w czasie 4 dni roboczych.
4.3. Wezwanie do wykonania zamówienia (przekazanie zakresu) traktuje się jako przekazanie terenu budowy. Przed przystąpieniem do wykonywania prac Zamawiający przekaże Wykonawcy książkę obmiarów.
4.4. Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia prac zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
4.5. Po zakończeniu prac nastąpi odbiór końcowy robót.
4.6. Do odbiorów robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia prac.
4.7. Po podpisaniu umowy (nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy) należy przedłożyć zaopiniowany przez Komendę Powiatową Policji schemat tymczasowej zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania oznakowania poziomego, w celu zaopiniowania i zatwierdzenia. Wykonawca w trakcie prac będzie dysponował 2 osobami do kierowania ruchem drogowym.
4.8. Wykonanie oznakowania poziomego należy prowadzić każdego dnia roboczego przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
4.9. Wykonawca każdorazowo przed przystąpieniem do wykonywania oznakowania poziomego będzie uzgadniał lokalizację robót z Majstrem Obwodu Drogowego nr 2 w Morągu.
4.10. Wykonawca zobowiązany jest posiadać ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
4.11. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną.
4.12. W tabelach formularza cenowego podano ilość m2 na cały okres obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 40280,21 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161564,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161564,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161564,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAFEROAD SERVICES Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8670012216
7.3.3) Ulica: Komunalna
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
część robót ujętych w formularzu cenowym, z wyłączeniem koordynowania i kierowania robotami - nazwa podwykonawcy: nie jest znana
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145910,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68714,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86099,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68714,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SetOne Radosław Konstanty
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7211146069
7.3.3) Ulica: Kolejowa
7.3.4) Miejscowość: Miłomłyn
7.3.5) Kod pocztowy: 14-140
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45897,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu w części nr 3 wpłynęły trzy oferty. W toku badania i oceny ofert Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 uPzp odrzucił wszystkie złożone oferty. Odrzucenie wszystkich ofert uniemożliwia wyłonienie oferty najkorzystniejszej i udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47185,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49544,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47185,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Gołowicz Usługi Drogowo – Sprzętowe
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7411539046
7.3.3) Ulica: Śląska
7.3.4) Miejscowość: Morąg
7.3.5) Kod pocztowy: 14-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31081,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |