Przebud. budynku w ramach modern. obiektu użytecz. publicznej pod względem uzyskania autonomii energetycznej oraz punktu dostępowego (gov.net.) z możliwością tymczasowego zakwaterowania Personelu OC

Powiat Strzeliński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336241
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336241/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 12:18
Lokalizacja
Strzelin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c525c6b0-e29a-4e4b-b7e9-d02aee059bf0
Identyfikator
9141486966
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneKładzenie płytekRoboty instalacyjne w budynkachRoboty muroweFarby i okładziny ścienneKładzenie podłógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

AVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzelin, PL · lot 0
1 244 582,82 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336241 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebud. budynku w ramach modern. obiektu użytecz. publicznej pod względem uzyskania autonomii energetycznej oraz punktu dostępowego (gov.net.) z możliwością tymczasowego zakwaterowania Personelu OC

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Strzeliński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kamienna 10

1.5.2.) Miejscowość: Strzelin

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatstrzelinski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatstrzelinski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c525c6b0-e29a-4e4b-b7e9-d02aee059bf0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebud. budynku w ramach modern. obiektu użytecz. publicznej pod względem uzyskania autonomii energetycznej oraz punktu dostępowego (gov.net.) z możliwością tymczasowego zakwaterowania Personelu OC

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c525c6b0-e29a-4e4b-b7e9-d02aee059bf0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336241

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015190/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebud. budynku w ramach modern. obiektu użytecz. publicznej pod względem uzyskania autonomii energetycznej oraz punktu dostępowego (gov.net.) z możliwością tymczasowego zakwaterowania Personelu OC

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 970610,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa zabytkowego Pałacu w Górcu w ramach modernizacji obiektu użyteczności publicznej pod względem uzyskania autonomii energetycznej oraz punktu dostępowego (gov.net.) i dostosowanie go do możliwości tymczasowego zakwaterowania personelu OC i Sił Zbrojnych RP.
Zakres zamówienia obejmuje kompleksową przebudowę pomieszczeń na kondygnacji piwnicy polegającą na remoncie ogólnobudowlanym wszystkich pomieszczeń budynku zlokalizowanych w piwnicy i przebudowie wszystkich instalacji wewnętrznych obiektu na poziomie piwnicy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45262520-2 - Roboty murowe

44111400-5 - Farby i okładziny ścienne

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1244582,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1694843,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1244582,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AVIT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9141562762

7.3.3) Ulica: ul. Brzegowa 68,

7.3.4) Miejscowość: Strzelin

7.3.5) Kod pocztowy: 57-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1244582,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-10 do 2026-12-01
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane