Remont oznakowania poziomego na drogach powiatowych w 2026 r. (2)
POWIAT LUBIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336242
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336242/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 12:18
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-657c3c4a-6fe9-418d-9640-a53133008fa4
- Identyfikator
- 6922340500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336242 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont oznakowania poziomego na drogach powiatowych w 2026 r. (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-lubin/demand/297943/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont oznakowania poziomego na drogach powiatowych w 2026 r. (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-657c3c4a-6fe9-418d-9640-a53133008fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336242
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024041/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont oznakowania poziomego na drogach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305780
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.27.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 295165,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie powiatu lubińskiego.
2. Zakres robót obejmuje m.in:
a) a) mechaniczne malowanie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych na jezdni masą chemoutwardzalną – grubowarstwowo,- 498 m2,
b) mechaniczne malowanie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych na jezdni masą chemoutwardzalną – grubowarstwowo,- 330 m2,
c) ręczne malowanie strzałek i innych symboli na jezdni masą chemoutwardzalną – grubowarstwowo,- 36 m2,
d) ręczne malowanie strzałek i innych symboli na jezdni farbą – cienkowarstwowo,- 410 m2,
e) oznakowanie poziome jezdni masą chemoutwardzalną grubowarstwowo-linie segregacyjne i krawędziowe ciągłe malowanie,- 1900 m2,
f) oznakowanie poziome jezdni masą chemoutwardzalną grubowarstwowo-linie segregacyjne i krawędziowe ciągłe malowanie,- 1595 m2,
g) słupki do znaków drogowych z rur stalowych o śr. 70 mm – 3 szt,
h) przymocowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych o powierzchni do 0,3 m2,- 1 szt.,
i) przymocowanie tablic znaków drogowych zakazu, nakazu, ostrzegawczych o powierzchni do 0,3 m2,- 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożone zostały oferty, których ceny przewyższająkwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości
zwiększenia środków przeznaczonych na realizację zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na
podstawie art. 255 pkt 3) ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |