„Rozbudowa drogi powiatowej nr 3101E na odcinku Sławno – Ostrożna”.
GMINA SŁAWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336335
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336335/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 12:30
- Lokalizacja
- Sławno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dfe122c5-6d6f-4974-bed0-b6cf8d6d7c24
- Identyfikator
- 7681735627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336335 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 3101E na odcinku Sławno – Ostrożna”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Sławno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-332
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugslawno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslawno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dfe122c5-6d6f-4974-bed0-b6cf8d6d7c241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa drogi powiatowej nr 3101E na odcinku Sławno – Ostrożna”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dfe122c5-6d6f-4974-bed0-b6cf8d6d7c24
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336335
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022694/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3101E na odcinku Sławno – Ostrożna”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230752
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OśiP 271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3101E na odcinku Sławno – Ostrożna”.
Rozbudowa drogi powiatowej nr 3101E na odcinku Sławno – Ostrożna odcinek od km 0+000,00 - do km 1+650,00.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej - (Materiał Inwestora- Gmina Sławno)
- wycinka drzew
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne
- ułożenie warstwy gruntu stabilizowanego cementem Rm= 2,5MPa gr. 15cm
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego gr. 25cm
- ułożenie warstwy podbudowy zasadniczej z AC gr. 7cm
- ułożenie nowej warstwy ścieralnej z AC 11S gr.5cm
- wykonanie nowych zjazdów indywidualnych z kostki brukowej i betonu asfaltowego
- wykonanie pobocza bitumicznego na odcinku 0+000,00 – 0+820 km (obustronnie)
- wykonanie pobocza z kostki betonowej na odcinku 0+820-1+650km (obustronnie)
- wykonanie nowych i odtworzenie istniejących rowów przydrożnych
- wykonanie przepustów pod zjazdami, korona drogi.
Parametry drogi:
Kategoria drogi – powiatowa
Klasa techniczna – Z
Kategoria ruchu – KR2
Przekrój poprzeczny – jednojezdniowy o dwóch pasach ruchu (po jednym dla każdego kierunku)
Szerokość drogi – 6,0m
Szerokość pobocza – 1,0m
Pobocze 8%
Zjazdy indywidualne
Szerokość zjazdu -4,0m skos 1:1 R=3m
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3791669,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8123030,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3791669,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
7.3.3) Ulica: Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3791669,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |