Opracowanie dokumentacji projektowej dla 2 zadań inwestycyjnych

Gmina Zabierzów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336339
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336339/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-10 12:30
Lokalizacja
Zabierzów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74d1f4df-0bcd-4f24-a0de-719ff34248de
Identyfikator
6761706490
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

2 przyznane

Zakład Projektowo- Usługowo-Produkcyjny " JAK BOSKO" Sp. z o.o.Kraków, PL · lot 0
29 520 PLN
Zakład Projektowo- Usługowo-Produkcyjny " JAK BOSKO" Sp. z o.o.Kraków, PL · lot 1
29 520 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336339 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla 2 zadań inwestycyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zabierzów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555453

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Zabierzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-080

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: (12) 285-21-16,

1.5.8.) Numer faksu: (12) 285-21-09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zrp@zabierzow.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zabierzow.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74d1f4df-0bcd-4f24-a0de-719ff34248de

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla 2 zadań inwestycyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74d1f4df-0bcd-4f24-a0de-719ff34248de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336339

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044044/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Projekt budowy drogi rolniczej- dz.nr 124 w m. Brzezie

1.3.16 Projekt budowy drogi rolniczej- ul. Malownicza w m. Kobylany

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZRP.271.1.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 60000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Opracowanie dokumentacji projektowej dla 2 zadań inwestycyjnych:
Część 1 „Projekt budowy drogi rolniczej - dz. nr 124 w m. Brzezie

Usługi dla części pierwszej podzielono na dwa następujące etapy:

Etap I- Opracowanie materiałów geodezyjnych – mapy do celów projektowych i/lub mapy zasadniczej. Termin realizacji 6 miesięcy od dnia podpisania umowy
Złożenie:
wniosków zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę i uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu organu architektoniczno-budowlanego do ww. zgłoszeń,
lub wniosków o wydanie decyzji pozwolenia na budowę, dla całego odcinka drogi objętego zamówieniem. W przypadku konieczności uzyskania dla przedmiotowej inwestycji decyzji pozwolenia na budowę, wszczęcie postępowań o wydanie ww. decyzji przez właściwy organ architektoniczno-budowlany

Wykonanie pozostałego zakresu prac objętego umową w tym
- uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę (w przypadku nieskorzystania z trybu zgłoszenia robót budowlanych) lub zezwolenia na realizację inwestycji drogowej dla całego odcinka drogi objętego zamówieniem,
-opracowanie projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii i uzgodnień, opracowanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych wykonania robót.

Etap II- Stanowiący prawo opcji obejmujący sprawowanie nadzorów autorskich. Termin realizacji 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.


Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 10 dla Części 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 25500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej dla 2 zadań inwestycyjnych:
Część 2 „Projekt budowy drogi rolniczej - ul. Malownicza w m. Kobylany"

Część 2 „Projekt budowy drogi rolniczej - ul. Malownicza w m. Kobylany”
Usługi dla części drugiej podzielono na dwa następujące etapy:

Etap I - Opracowanie materiałów geodezyjnych – mapy do celów projektowych i/lub mapy zasadniczej. Termin realizacji zamówienia 6 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Złożenie:
wniosków zgłoszenia robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę i uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu organu architektoniczno-budowlanego do ww. zgłoszeń, lub wniosków o wydanie decyzji pozwolenia na budowę, dla całego odcinka drogi objętego zamówieniem. W przypadku konieczności uzyskania dla przedmiotowej inwestycji decyzji pozwolenia na budowę, wszczęcie postępowań o wydanie ww. decyzji przez właściwy organ architektoniczno-budowlany.

Wykonanie pozostałego zakresu prac objętego umową w tym:
- uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę (w przypadku nieskorzystania z trybu zgłoszenia robót budowlanych) lub zezwolenia na realizację inwestycji drogowej dla całego odcinka drogi objętego zamówieniem,
-opracowanie projektów wykonawczych wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii i uzgodnień, opracowanie przedmiarów, kosztorysów i specyfikacji technicznych wykonania robót.

Etap II- Stanowiący prawo opcji obejmujący sprawowanie nadzorów autorskich. Termin realizacji 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 10 dla Części 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 25500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Projektowo- Usługowo-Produkcyjny " JAK BOSKO" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783236057

7.3.3) Ulica: ul. G. Morcinka 30

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-762

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29520,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29520,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Projektowo- Usługowo-Produkcyjny JAK BOSKO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783236057

7.3.3) Ulica: G.Morcinka 30

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-762

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29520,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi