Wyk. 3 otworów do głębokości 99 m w celu ujęcia wód podziemnych z utworów paleozoicznych studniami nr S1, S2, S3, na terenie Arboretum Wojsławice na działce nr ewidencyjny 31/22, 31/24 obręb 0003 Woj.

UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336512
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-10 12:50
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4994953-ea30-462e-9fd4-86853945ecea
Identyfikator
8960005408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi geologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

STUDNIE-OPOLE.PL KAROL I AGNIESZKA RUDOLF S.C.Suchy Bór, PL · lot 0
238 952,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336512 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wyk. 3 otworów do głębokości 99 m w celu ujęcia wód podziemnych z utworów paleozoicznych studniami nr S1, S2, S3, na terenie Arboretum Wojsławice na działce nr ewidencyjny 31/22, 31/24 obręb 0003 Woj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pawel.mezyk@uwr.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307071

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wyk. 3 otworów do głębokości 99 m w celu ujęcia wód podziemnych z utworów paleozoicznych studniami nr S1, S2, S3, na terenie Arboretum Wojsławice na działce nr ewidencyjny 31/22, 31/24 obręb 0003 Woj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4994953-ea30-462e-9fd4-86853945ecea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117907/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Wykonanie 3 otworów do głębokości 99 m celem przyszłego wykonania ujęcia wód podziemnych z utworów paleozoicznych na terenie Arboretum Wojsławice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „W NATURZE – ochrona in situ i ex situ gatunków i siedlisk przyrodniczych w Arboretum Wojsławice OBUWR” nr FEDS.02.07-IZ.00-0003/23 i są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach: • Priorytetu nr 2 „Fundusze Europejskie na rzecz środowiska na Dolnym Śląsku”, • Działania nr 2.7 „Ochrona przyrody i klimatu”, Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253650

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.4.2026.PM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 3 otworów do głębokości maksymalnej 99 m celem przyszłego wykonania ujęcia wód podziemnych z utworów paleozoicznych studniami nr s-1, s-2, s-3 na terenie Arboretum Wojsławice na działkach nr ewidencyjny 31/22, 31/24 obręb 0003 Wojsławice szczegółowo opisane w zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 71351910-5 - Usługi geologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215471,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 636468,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238952,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Studnie-Opole.pl, Karol i Agnieszka Rudolf s.c Karol Rudolf

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Studnie-Opole.pl, Karol i Agnieszka Rudolf s.c Agnieszka Rudolf

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910477749

7.3.4) Miejscowość: Chrząstowice

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238952,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi