Adaptacja budynku po byłej szkole w Kozłowie na cele magazynowe – etap II

GMINA KOZŁOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336701
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 13:16
Lokalizacja
Kozłowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-349e60d3-1866-4dba-b83d-cd4ae292758c
Identyfikator
9840209741
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoOświetlenie zewnętrzneRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty malarskieRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty elewacyjneRoboty izolacyjneInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH I CIEPŁOWNICZYCH 'EKO-KOZŁOWO' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKozłowo, PL · lot 0
677 223 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336701 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja budynku po byłej szkole w Kozłowie na cele magazynowe – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZŁOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mazurska 3

1.5.2.) Miejscowość: Kozłowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-124

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 625 08 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kozlowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozlowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/proceeding/preview/1329216

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja budynku po byłej szkole w Kozłowie na cele magazynowe – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-349e60d3-1866-4dba-b83d-cd4ae292758c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004782/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Adaptacja budynku po byłej szkole w Kozłowie na cele magazynowe – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295229

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podst. art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt.11 ustawy.
Zamawiający, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, może udzielić zamówienia osobie prawnej,jeśli spełnione są łącznie wszystkie warunki:
a) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami,
polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje
dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna
osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób,
b) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez
zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której
mowa w lit. a,
c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGT.ZP.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 605310,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na dociepleniu ścian fundamentowych płytami styropianowym oraz wykonaniu ich hydroizolacji, dociepleniu ścian zewnętrznych płytami styropianowymi, wykonaniu w całości instalacji elektrycznej w tym oświetleniowej, montaż osprzętu elektrycznego (gniazd, włączników), montaż wewnętrznej linii zasilającej WLZ, rozdzielnic elektrycznych wraz z wykonaniem niezbędnych badań i dostarczenie ich Zamawiającemu. Wykonanie nowych tynków wewnątrz budynku wraz z niezbędnymi pracami towarzyszącymi oraz dwukrotne ich malowanie farbami emulsyjnymi, wykonanie balustrady schodowej, wykonanie opaski wokół budynku z kostki brukowej, ułożenie płytek terakotowych na schodach oraz wywóz i utylizację gruzu z terenu budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45442100-8 - Roboty malarskie

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych i Ciepłowniczych "Eko-Kozłowo" Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9840210655

7.3.3) Ulica: Nidzicka 31

7.3.4) Miejscowość: Kozłowo

7.3.5) Kod pocztowy: 13-124

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 677223,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane