Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Jurgowie, Gmina Bukowina Tatrzańska

Gmina Bukowina Tatrzańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00336731
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336731/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-10 13:19
Lokalizacja
Bukowina Tatrzańska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-175d74bc-f6a2-4759-9961-7ad036c76e2a
Identyfikator
7361717220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ MAJERCZYKBukowina Tatrzańska, PL · lot 0
1 203 806,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336731 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Jurgowie, Gmina Bukowina Tatrzańska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowina Tatrzańska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892067

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 144

1.5.2.) Miejscowość: Bukowina Tatrzańska

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-530

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ugbukowinatatrzanska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbukowinatatrzanska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Jurgowie, Gmina Bukowina Tatrzańska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-175d74bc-f6a2-4759-9961-7ad036c76e2a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336731

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061969/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Jurgowie, Gmina Bukowina Tatrzańska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242044

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZW.271.1.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Jurgowie, Gmina Bukowina Tatrzańska.
Zakres rzeczowy robót budowlanych został szczegółowo opisany w dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne znak: IZW.271.1.9.2026 wraz załącznikami i dokumentacji projektowej, na która składają się w szczególności:
1. Zgłoszenie robót z dnia 20.02.2025 r. (data wpływu do Starostwa), wraz z Decyzją Starosty Tatrzańskiego z dnia 26.02.2025 r. o umorzeniu postępowania.
2. Projekt budowlano-wykonawczy, opracowany przez inż. Marka Nowaka z kwietnia 2026 r.
3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, opracowane przez inż. Marka Nowaka z kwietnia 2026 r.
4. Przedmiar robót, opracowany przez inż. Marka Nowaka, z 30.04.2026 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1203806,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1382986,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1203806,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid-Bruk Bartłomiej Majerczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361583966

7.3.3) Ulica: Kościuszki 55

7.3.4) Miejscowość: Bukowina Tatrzańska

7.3.5) Kod pocztowy: 34-530

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty związane z modernizacją boiska ze sztucznej trawy i poliuretanu - Ignis Media Sp. z o.o., ul. Galicyjska 26A, 32-300 Niesułowice

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1203806,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane