Remonty nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łaszczów
Gmina Łaszczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336835
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 13:29
- Lokalizacja
- Łaszczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a14cc54-d23e-48d6-aed6-c80cf03793f2
- Identyfikator
- 9211987410
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336835 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łaszczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łaszczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368954
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chopina 14
1.5.2.) Miejscowość: Łaszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-650
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6611505
1.5.8.) Numer faksu: 84 6611050
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laszczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a14cc54-d23e-48d6-aed6-c80cf03793f21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łaszczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a14cc54-d23e-48d6-aed6-c80cf03793f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00090792/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Remont dróg na terenie Gminy Łaszczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288976
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGN.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 328594,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia pn. „Remonty nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łaszczów” jest wykonanie remontów nawierzchni dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Łaszczów w następującym zakresie:
1) Zadanie nr 1: Droga wewnętrzna (dz. nr 161 Nabróż) od km 0+000,00 do km 0+123,00 (o długości 123 mb) - obręb ewidencyjny Nabróż;
2) Zadanie nr 2: Droga nr 111631L Łaszczów-Kolonia od km 1+450,00 do km 1+615,00 (o długości 165 mb) - obręb ewidencyjny Łaszczów-Kolonia;
3) Zadanie nr 3: Droga nr 111618L Steniatyn od km 0+247,00 do km 0+272,00; od km 0+649,00 do km 0+668,00 (o długości łącznej 44 mb) - obręb ewidencyjny Steniatyn;
4) Zadanie nr 4: Droga nr 111620L Steniatyn od km 0+000,00 do km 0+700,00 (o długości 700 mb) - obręb ewidencyjny Steniatyn;
5) Zadanie nr 5: Droga nr 111627L Dobużek od km 0+671,00 do km 1+198,00 (o długości 527 mb) - obręb ewidencyjny Dobużek;
6) Zadanie nr 6: Droga nr 111632L i 111643L Zimno – Pieniany: droga gminna nr 111632L Hopkie - Kolonia od km 0+230,00 do km 0+238,00 oraz od km 0+267,00 do km 0+272,00 (długość 13 mb) - obręb ewidencyjny Hopkie-Kolonia oraz droga gminna nr 111643L od km 1+355 do km 1+385 (długość 30 mb) - obręb ewidencyjny Pieniany.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Dokumentacja projektowa - Załącznik nr 5 do SWZ (Projekt budowlano – wykonawczy; Przedmiar; Projekt zagospodarowania terenu; Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót; Plan orientacyjny; Przekroje) oraz Załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377135,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 607262,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 377135,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mosotywch Spółka z ograniczoną odpwoeidzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211643082
7.3.3) Ulica: Lwowska 54
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 22-600
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377135,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |