Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowościach Przodkowo, Czeczewo i Pomieczyno
GMINA PRZODKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336844
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-10 13:31
- Lokalizacja
- Przodkowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed75307a-cfce-4503-84ca-6db5bd291572
- Identyfikator
- 5891005383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
MATEUSZ ROLBIECKILipusz, PL · lot 0
510 634 PLNMATEUSZ ROLBIECKILipusz, PL · lot 1
709 956 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336844 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowościach Przodkowo, Czeczewo i Pomieczyno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZODKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537148
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kartuska 21
1.5.2.) Miejscowość: Przodkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-304
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.warkusz@przodkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przodkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13136401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowościach Przodkowo, Czeczewo i Pomieczyno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed75307a-cfce-4503-84ca-6db5bd291572
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025599/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowa Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w miejscowościach: Przodkowo, Czeczewo i Pomieczyno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, działanie 2.2 Efektywność energetyczna – ZIT na terenie obszaru metropolitalnego FEP 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251326
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 4824697,73 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1030047,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w PrzodkowieWykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac związanych z wymianą stolarki okiennej w budynku Urzędu Gminy w sposób zapewniający ciągłość funkcjonowania pracy urzędu. W szczególności Wykonawca zobowiązuje się do:
- organizacji robót w taki sposób, aby nie powodowały one przerw w obsłudze interesantów oraz pracy pracowników Urzędu Gminy,
- uzgadniania harmonogramu prac z Zamawiającym, w tym wskazywania pomieszczeń objętych pracami z odpowiednim wyprzedzeniem, prowadzenia robót etapami, tak aby wyłączanie poszczególnych pomieszczeń z użytkowania następowało rotacyjnie i w minimalnym zakresie,
- zabezpieczenia miejsc prowadzenia prac przed hałasem, zapyleniem i innymi uciążliwościami w stopniu możliwym technicznie do osiągnięcia,
- zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i interesantów w trakcie realizacji robót;
Po uzgodnieniu z Zamawiającym możliwe będzie udostępnienie pomieszczeń w czasie wolnym od pracy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 447392,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku Muzeum Pożarnictwa w PrzodkowieWykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia harmonogramu prac związanych z wymianą stolarki okiennej w budynku muzeum w porozumieniu z komendantem OSP
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 582654,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510634,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 510634,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 510634,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano Remontowa Mateusz Rolbiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911642757
7.3.4) Miejscowość: Lipusz
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 510634,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 709956,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 709956,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 709956,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano Remontowa Mateusz Rolbiecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911642757
7.3.4) Miejscowość: Lipusz
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 709956,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |