Dostawa - Zestaw wirującej elektrody dyskowe (RDE) oraz wirującej elektrody dyskowej z pierścieniem (RRDE)
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00520906
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00520906/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-27 19:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f5fb960-8fef-43d0-97e2-18fc1e9fab7a
- Identyfikator
- 5250007684
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520906 z dnia 2024-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa - Zestaw wirującej elektrody dyskowe (RDE) oraz wirującej elektrody dyskowej z pierścieniem (RRDE)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387388984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mieczysława Pożaryskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-703
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@iel.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://iel.ezamawiajacy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://iel.ezamawiajacy.pl/app/login?scrollElementID=Zaloguj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
inna działalność
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa - Zestaw wirującej elektrody dyskowe (RDE) oraz wirującej elektrody dyskowej z pierścieniem (RRDE)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f5fb960-8fef-43d0-97e2-18fc1e9fab7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520906
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zakup w ramach realizacji Projektu pn. Rozbudowa potencjału badawczego Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Elektrotechniki ze środków Krajowego Planu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności Inwestycja A2.4.1 Inwestycje w rozbudowę potencjału Badawczego, Schemat B: Infrastruktura badawcza - przedsięwzięcia realizowane przez Sieć Badawczą Łukasiewicz, nr umowy KPOD.01.18-IW.03-018/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497788
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestaw wirującej elektrody dyskowej z pierścieniem jest przeznaczony do wykonywania pomiarów elektrochemicznych w kontrolowanych warunkach hydrodynamicznych. Zespół dwóch elektrod pracujących zapewnia możliwość wykrywania produktów reakcji pośrednich in situ.
Układ techniki RRDE (rotating ring-disk electrode) składa się z dyskowej wirującej elektrody pracującej, elektrody odniesienia, elektrody pomocniczej i dodatkowej elektrody pracującej umiejscowionej w pierścieniu oraz aparatury nastawczej (zestaw wirującej elektrody dyskowej oraz potencjostatu/galwanowstatu pracującego w układzie bipotencjostatu – BA).
W układzie kluczowe jest zastosowanie potencjostatu, który jest w stanie obsłużyć układ 4-elektrodowy (bipotencjostat).
Obrotowy ruch elektrody wirującej o zadanej prędkości obrotowej czym powoduje wytworzenie strumienia elektrolitu (warstwy dyfuzyjnej o małej grubości) w kierunku okolicy elektrody, dzięki czemu produkty reakcji zachodzącej przy powierzchni elektrody są dostarczane do niej szybko i w kontrolowany sposób, jak i odprowadzane produkty reakcji zachodzącej przy elektrodzie. Druga elektroda pracująca analizuje produkty reakcji zachodzącej na pierwszej elektrodzie pracującej.
Pozostałe informacje znajdują się w dokumentacji postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38341300-0 - Przyrządy do mierzenia wielkości elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |