Dostawy do magazynu zamawiającego środków czystości, dezynfekujących, artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia łazienek.
ZAKŁAD KARNY W KAMIŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00336988
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336988/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-10 13:46
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b51a9d48-97aa-4d47-b557-bcbe68668594
- Identyfikator
- 7431027467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące i polerująceWyposażenie domoweŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
6 przyznanych
'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
64 333,47 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
77 687,08 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
73 025,2 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 3
6911,38 PLNCEZARY SZAJRYCHGdańsk, PL · lot 5
45 464,44 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 6
13 661,4 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00336988 z dnia 2026-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy do magazynu zamawiającego środków czystości, dezynfekujących, artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia łazienek.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W KAMIŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320124
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: OBROŃCÓW WESTERPLATTE 1
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_kaminsk@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13098411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy do magazynu zamawiającego środków czystości, dezynfekujących, artykułów gospodarstwa domowego oraz wyposażenia łazienek.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b51a9d48-97aa-4d47-b557-bcbe68668594
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00336988
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114401/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawy środków czystości, piorących, dezynfekujących, wyposażenia łazienek, artykułów gospodarstwa domowego oraz środków piorących w płynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244189
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Środki czystości1) Płyn do mycia i czyszczenia urządzeń sanitarnych oraz ceramicznych w ilości 940 litrów.
2) Mydło w płynie antybakteryjne w ilości 1200 litrów.
3) Antystatyczny preparat do czyszczenia i pielęgnacji mebli w aerozolu w ilości 210 szt.
4) Odświeżacz powietrza w sprayu w ilości 260 szt.
5) Skoncentrowany płyn do mycia naczyń w ilości 1760 litrów.
6) Kostki do WC z koszykiem w ilości 384 szt.
7) Żel myjąco dezynfekujący w ilości 1800 litrów.
8) Preparat do czyszczenia powierzchni w ilości 172,5 litra
9) Uniwersalny płyn do mycia podłóg w ilości 480 litrów.
10) Żel dezynfekujący w ilości 318,75 litrów.
11) Skoncentrowany preparat do usuwania osadów z kamienia wapiennego (sanitariaty, stal nierdzewna) w ilości 135 litrów.
12) Skoncentrowany preparat do usuwania osadów z kamienia wapiennego (sanitariaty, stal nierdzewna) w ilości 1 120 litrów.
13) Kapsułki myjące do zmywarki naczyń w ilości 260 szt.
14) Płyn do mycia szyb, spray w ilości 350 litrów.
15) Ręczniki papierowe w roli z adapterem do podajników mechanicznych w ilości 552 sztuk.
16) Pasta do szorowania urządzeń kuchennych i sanitarnych w ilości 32,5 kg.
17) Sól do zmywarki naczyń w ilości 3 kg.
18) Środek do mycia i pielęgnacji podłóg zabezpieczonych powłokami polimerowymi w ilości 50 litrów.
19) Mleczko do czyszczenia powierzchni w ilości 140 szt.
20) Płyn nabłyszczający do zmywarki w ilości 1,6 litra.
21) Odświeżacz powietrza w żelu w ilości 28 szt.
22) Koncentrat do prania tapicerki w ilości 10 litrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 82968,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Artykuły gospodarstwa domowego1) Szczotka do WC z podstawką ilości 300 szt.
2) Szufelka + zmiotka wykonane z tworzywa sztucznego w ilości 380 szt.
3) Miska plastikowa okrągła w ilości 200 szt.
4) Worki na odpady LDPE 35 l kolor czarny w ilości 40 000 szt.
5) Worki na odpady LDPE 60 l kolor czarny w ilości 12 500 szt.
6) Worki na odpady LDPE 120 l kolor czarny w ilości 17 000 szt.
7) Worki na odpady LDPE 120 l kolor niebieski w ilości 8 500szt.
8) Worki na odpady LDPE 120 l kolor żółty w ilości 11 000 szt.
9) Worki na odpady LDPE 120 l kolor zielony w ilości 8 500 szt.
10) Worki na odpady LDPE 160 l kolor czarny w ilości 1 500 szt.
11) Worki na odpady LDPE 160 l kolor niebieski w ilości 1 500 szt.
12) Worki na odpady LDPE 160 l kolor żółty w ilości 1 500 szt.
13) Worki na odpady LDPE 160 l kolor zielony w ilości 1 500 szt.
14) Ręcznik papierowy jednorazowy składany „ZZ” szary 20 opakowań w kartonie, makulatura, gramatura co najmniej 1x36 g/m2, w ilości 7 000 opakowań
15) Ręcznik papierowy jednorazowy składany „ZZ” biały 20 opakowań w kartonie, makulatura, w ilości 1 500 opakowań.
16) Wkład mopa supełkowego w ilości 240 szt. 100 % bawełny, supełkowy,
17) Ścierka do podłogi z bawełny w ilości 3 800 szt.
18) Ściereczka uniwersalna przeznaczona do ręcznego sprzątania w ilości 370 szt.
19) Druciak spiralny w ilości 550 szt.
20) Zmywak kuchenny w ilości 360 szt.
21) Stelaż do mopa + kij w ilość 10 szt.
22) Szczotka do zamiatania z trzonkiem tzw. ulicówka w ilości 20 szt.
23) Wiadro z rączką w ilości 30 szt.
24) Kij do szczotki w ilości 120 szt.
25) Papier toaletowy duży w ilości 230 szt.
26) Szczotka do szorowania na kij w ilości 140 szt.
27) Papier toaletowy mały w ilości 13 056 szt.
28) Spryskiwacz – atomizer ciśnieniowy o pojemności od 4 do 5 litrów w ilości 15 szt.
29) Miarka plastikowa do preparatów chemicznych z podziałką od 10 do 500 ml w ilości 9 szt.
30) Pochłaniacz zapachów do lodówek w ilości 7 szt.
31) Kosz do segregacji śmieci 80 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39200000-4 - Wyposażenie domowe
4.5.5.) Wartość części: 77831,17 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Środki czystości dla osadzonych1) Płyn uniwersalny w ilości 4 600 litrów.
2) Płyn uniwersalny w ilości 700 litrów.
3) Płyn uniwersalny w ilości 350 litrów.
4) Żel do WC w ilości 2 550 litrów.
5) Płyn do mycia naczyń w ilości 2 200 litrów.
6) Czyścik uniwersalny w proszku w ilości 1 920 kg.
7) Proszek do prania w ilości 19 500 opakowań jednostkowych o gramaturze 200 g netto.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 83909,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Preparaty dezynfekujące1) Preparat do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami w ilości 22 litrów.
2) Chusteczki do dezynfekcji alkoholowe w ilości 80 opakowań.
3) Płyn do mycia i dezynfekcji wierteł, narzędzi obrotowych i kanałowych przed ich sterylizacją w ilości 4 litrów.
4) Płyn do dezynfekcji ze spryskiwaczem w ilości 2 litrów.
5) Spray do dezynfekcji powierzchni, urządzeń i akcesoriów w ilości 105 litrów.
6) Proszek do mycia i dezynfekcji narzędzi medycznych oraz powierzchni w ilości 4,5 kg.
7) Preparat do dezynfekcji powierzchni i urządzeń w ilości 10,5 litra
4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 8037,74 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inne środki chemiczne1) Filtr do ekspresu w ilości 24 szt.
2) Tabletki odkamieniające do ekspresu Siemens TZ80002B w ilości 84 szt.
3) Tabletki czyszczące do ekspresu Siemens TZ 80001 w ilości 80 szt.
4) Filtr do ekspresu Siemens Brita Intenza TZ70033 EQ w ilości 24 szt.
5) Odkamieniacz w płynie do ekspresu o pojemności 500ml w ilości 6 szt.
6) Preparat do czyszczenia wody deszczowej w ilości 20kg
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 4273,54 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Preparaty chemiczne przeznaczone do utrzymania czystości w gastronomi1) Preparat do ręcznego mycia stali nierdzewnej w ilości 130 litrów.
2) Skoncentrowany płyn do ręcznego mycia naczyń kuchennych w ilości 1 050 litrów.
3) Skoncentrowany preparat do ręcznego mycia patelni gazowych, piekarników – przypaleń w ilości 320 litrów.
4) Preparat do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych w ilości 1 200 litrów.
5) Preparat do maszynowego nabłyszczania naczyń o odczynie kwasowym w ilości 280 litrów.
6) Preparat myjąco-dezynfekujący (o pojemności od 5 do 10L) w ilości 50 litrów.
7) Tabletki myjące do pieców konwekcyjno parowych RATIONAL Self Cooking Center w ilości 1 100 szt. (1 wiadro x 100 szt.).
8) Tabletki pielęgnacyjne do pieców konwekcyjno parowych RATIONAL SelfCooking Center w ilości 1 650 szt. (1 wiadro x 150 szt.).
9) Tabletki solne do uzdatniania wody w ilości 750 kg.
10) Środek do pielęgnacji stali nierdzewnej na bazie silikonu w ilości 112 litrów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 49672,86 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wyposażenie łazienek1) Mydło w pianie kompatybilne z dozownikiem DTS 201 w ilości 258 szt.
2) Mydło dezynfekujące w pianie kompatybilne z dozownikiem DTS 201 w ilości 390 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 19424,70 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Samochodowe środki czyszczące1) Preparat do czyszczenia plastików w pojeździe w ilości 14 szt.
2) Zapach samochodowy w ilości 36 szt.
3) Szampon do mycia pojazdów w ilości 30 litrów.
4) Odświeżacz powietrza do samochodów w ilości 8 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.5.) Wartość części: 874,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58325,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94821,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64333,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLESZ SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180742079
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64333,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25373,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95536,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77687,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLESZ SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180742079
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77687,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55035,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90140,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73025,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLESZ SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180742079
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73025,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6911,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6911,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6911,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEDILAB SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420202664
7.3.4) Miejscowość: BIAŁYSTOK
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6911,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
NIE ZŁOŻONO ŻADNEJ OFERTY W POSTĘPOWANIU W CZĘŚCI 5
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41310,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45464,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45464,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NATURAL CEZARY SZAJRYCH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5870010700
7.3.4) Miejscowość: GDAŃSK
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45464,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13661,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16938,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13661,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLESZ SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180742079
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13661,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
WSZYSTKIE ZŁOŻONE OFERTY PODLEGAJĄ ODRZUCENIU
| 2026-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |