Dostawa narzędzi oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu chemicznego w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach z siedzibą w Lubieszynie

Starostwo Powiatowe w Policach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00337342
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00337342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-10 14:26
Lokalizacja
Police, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a959430-1a35-4619-8114-10c3c726b1db
Identyfikator
8512550446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Pipety i akcesoria laboratoryjneLaboratoryjne wyroby szklaneMieszadłaStojaki na narzędzia laboratoryjneProdukty z tworzyw sztucznychAparatura do wykrywania i analizyPrzyrządy do pomiaruSpecjalistyczne produkty chemicznePalnikiRóżne urządzenia i produkty medyczneNarzędziaKalkulatory biurkoweStoperyOdzież specjalna i dodatki

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ BARTCZAKStargard, PL · lot 0
364 184,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00337342 z dnia 2026-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa narzędzi oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu chemicznego w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach z siedzibą w Lubieszynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Policach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811762713

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tanowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Police

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-010

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914328100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@policki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293415

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa narzędzi oraz drobnego sprzętu laboratoryjnego do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu chemicznego w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach z siedzibą w Lubieszynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a959430-1a35-4619-8114-10c3c726b1db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046700/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności 1. realizowanego w ramach programu w ramach konkursu pt. „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)” w ramach umowy numer KPO/22/1/BCU/U/0015.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195055

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WORZL.272.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 525218,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (nieużywanego) i wolnego od wad prawnych i fizycznych sprzętu laboratoryjnego do Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie przemysłu chemicznego w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.
2. Urządzenia stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia muszą być wolne od wad prawnych i fizycznych oraz fabrycznie nowe (w tym nie eksploatowane w żaden sposób oraz nie wykorzystywane w celach prezentacyjnych lub ekspozycyjnych, a także nie pochodzące z odsprzedaży). Opis techniczny przedmiotu niniejszego zamówienia - wyszczególnienie rodzaju sprzętu laboratoryjnego, jego ilość oraz parametry techniczne, funkcjonalne lub inne wymagane przez Zamawiającego właściwości minimum dla przedmiotu zamówienia, określa Załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane

42996400-8 - Mieszadła

42671100-1 - Stojaki na narzędzia laboratoryjne

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

38430000-8 - Aparatura do wykrywania i analizy

38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

24950000-8 - Specjalistyczne produkty chemiczne

42310000-2 - Palniki

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

44510000-8 - Narzędzia

30141200-1 - Kalkulatory biurkowe

18523000-1 - Stopery

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 364184,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1206930,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 364184,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Chemland Mariusz Bartczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2530148740

7.3.3) Ulica: Usługowa 3

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 364184,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy